Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mi fog történni a...

Szerintetek mi fog történni a Szent Johanna gimi 8-ban?

Figyelt kérdés

Engem komolyan megijesztett az utolsó nap, amikor Cortez szülei elvitték Cortezt... meg az az ösztöndíjas boríték Reninél... És kicsit kiakadtam, amikor csak annyit írt Reni, hogy Cortez hívja, és nem írta le a telefonbeszélgetést.


Kíváncsi vagyok, mi fog történni a 8.-ban, bár az csak március 11-én fog kiderülni. Állítólag két kötetes lesz, úgyhogy lesz bonyodalom bőven...


Szerintetek mi fog történni?


L/14



2013. febr. 18. 19:11
1 2 3
 1/22 jamesandjames ***** válasza:
Biztos sok-sok minden. De amúgy most arra gondolsz, hogy Reni és C. között, vagy magában az egész könyvben mi fog történni?:)
2013. febr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Leiner Laura még sohasem okozott csalódást. Bízd rá, és várd ki azt a kevesebb mint egy hónapot. Én eddig mind a hét részt elolvastam, és biztosíthatlak róla, érdemes megvárni.
2013. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül nem tudjuk? l. laura mindent meglepetésnek szán és ezt a kis időd kibírod már,ezután csak a kalauzra várhatunk..:(
2013. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én öszintén remélem, hogy Reni elmegy Párizsba. Az életben csak egyszer adódik ilyen, Cortezzel pedig lehetnek távkapcsolatban is, ünnepekkor Reni úgy is hazajön. De végülis így se úgy se tudjuk már követni a kapcsolatukat (senkiét se) szóval akkor én Renit 'elküldeném' Párizsba :D Hiányozni fog a könyv. :)
2013. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
Szerintem Cortez és Reni közt jól fognak menni a dolgok Edina féltékeny lessz és mindent meg fog tenni hogy szétválassza őket de nem fog sikerülni neki és még sok-sok dolog mert mint tudod a Szent Johanna Gimiben mindig történik valami teljesen váratlan fordulat! :)
2013. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem Cortez rábeszéli majd Renit, hogy menjen Párizsba, mert jót akar neki. És ő is vele megy,hiszen ott is tud tanfolyamokra járni, ráadásul ő maga mondta, hogy csak Reni miatt nem ment el az országból eddig. :)
2013. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Cortez össze veszik a szüleivel..Renivel Párizsba fog költözni közös albérletbe Justinékal :)Reni többször is Corteznél fog aludni..Zsolti össze jön Edinával de ez most komoly lesz Edina meg váltzott nem lóg állandóan Zsolti nyakán és így a többiek is befogadják :) Dávid Kingát el viszi egy wellness hétvégére a szülinapján :D Virág Robi András meg tudták hogy nem jogosultak a kolira albérletett keressnek Szombathelyen természetes Ricsi is megy .. ja és Ricsirő ki derül egy titok inkább azt nem mondom el kb enny..
2013. febr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó ! Ha a forrásaid biztosak, legalább a SPOILER szót kirakhattad volna... Itt ugyanis nem az a kérdés, hogy ki tud biztosat, hanem, hogy ki milyen befejezést képzel el, mire tippel, stb..Nekem személy szerint eléggé lelőtted a poént, hát, köszi...
2013. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ne hogy már elhigyjétek!:D Úristen... honnan tudná? Csak 2 ember olvasta a könyvet eddig Laurán kívűl... ez hülyeség, amugy is mondta Laura hogy csak azok igazak amiket a hivatos oldalakra kiírnak és ilyeneknek ne dőljünk be. EMBEREK HAHO!!:D
2013. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
én is azt mondom,hogy Laura tutira valami olyan csavart tesz bele, ami nem hétköznapi és a sejtéseink a már bevált normákból adódódnak, szóval erre arra gondolok, hogy nem a szokásos happy end lesz a vége az tuti, én befejezésként arra gondoltam mikor letettem a 7. részt könnyeztem a végén, hogy szerintem lesz egy ilyen nagy összeülős megbeszélés Cortez, az ő szülei és Reni esetleg az ő szülei között i, elvégre a gyerekeik jövőjéről van szó, szóval biztos bevonják a nagyokat, hanem is azért, hogy segítsenek, hanem azért hogy közöljék velük a "kemény valóságot, amit ketten terveznek" Cortez szülei biztosan ki fognak akadni, bár szerintem semmi közük hozzá, ha szegény fiúval ennyit törődnek... várom a titkot ricsiről, vannak elképzeléseink a hugaimmal é már fogadást is kötöttünk rájuk, vajon melyik lesz az :D azt tudnám még elképzelni, hogy kittinek és az a-s lányoknak Edinával az élen valamilyen radikális változás történik az életében, és ha nem is za, hogy hű de kedvesek lesznek, azért még is változnak és beletörődnek dolgokban és nem lesznek bunkók, karcsinak esetleg megjön az önbizalma és már nem lesz olyan tesze-tosza, arnold érzem, hogy valami keménnyel be fog kavarni, lehet, hogy ő már előbb tud reni ösztöndíj-dolgáról, mint maga reni és úgy gondolja párizsba már csaknem követi Cortez és akkor nyugodtan ráhajthat és megint az ujja köré csavarhatja, justint tudom még elképzelni, hogy összejön valakivel, mondjuk azzal a pierrel, akivel virág beszélgetett és mindig szép hétvégét köszöntek egymásnak asszem, andris és robi hát kiváncsi vagyok vajon mi lesz náluk, megjavulnak-e esetleg lesz-e komoly kapcsolatuk, még esetleg egy vikis visszatérést tudok elképzelni, kívncsi vagyok hogy fogja Laura leírni az érettségi-t, hogy részletezi kicsit, vagy csak átível felette, az eredményekre is kíváncsi vagyok, amúgy az nektek feltűnt, hogy a 7-ben egyáltalán nincs benne az igazgató, vagy csak én voltam figyelmetlen, a ballagásra lennék még kíváncsi, ki fogja örökölni a suliújság szerkesztőségben üresen maradt helyeket és a suli rádiósok helyét is, jaques és flóra viszonya is érdekes, de kata és gáboré is, a két srác, akikről legalábbis gábor, akikről alig lehetett megtudni eddig bármit is, most eléggé levették a lúzer külsejüket, nagyon örülök neki, a balhék érdekelnek még nagyon, tutira vicces lesz, remélem a végén vladár kibékül renivel, és nem fogja megfenyegetni, hogy még az unokáit is így fogja szivatni, mert akkor jó lesz ha odaadja nekik a naplóját, hogy okuljanak :D a legeslegvége érdekel még, hogy azzal zár, hogy mindenki szét széled, vagy esetleg lesz egy ilyen 5 évvel később rész és ott az érettségi talin lesznek még változások, bár ahogy eképzelem, mindne hétvégén pénteken lenne zsoltiék garázsában egy ilyen "érettségi találkozó" tök jópofa lenne :D ezek csak az én elgondolásaim, nem tudok semmi biztosat, de jó volna valami hasonló én már visszaszámolom a napokat :DDDDDDD nem is megyek suliba a dedikálás napján, elsők között leszek aki megveszi a könyveket :DDDDDD
2013. febr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!