Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mi fog történni a...

Szerintetek mi fog történni a Szent Johanna gimi 8-ban?

Figyelt kérdés

Engem komolyan megijesztett az utolsó nap, amikor Cortez szülei elvitték Cortezt... meg az az ösztöndíjas boríték Reninél... És kicsit kiakadtam, amikor csak annyit írt Reni, hogy Cortez hívja, és nem írta le a telefonbeszélgetést.


Kíváncsi vagyok, mi fog történni a 8.-ban, bár az csak március 11-én fog kiderülni. Állítólag két kötetes lesz, úgyhogy lesz bonyodalom bőven...


Szerintetek mi fog történni?


L/14



2013. febr. 18. 19:11
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
na kedveseim én voltam aki írt h mi fog történi na szóval ha annyira érdekel 8. rész két részből áll nekem már meg van a második rész iss :D majd beszélgettünk ha elolvastátok majd megláttjátok hogy igaz :DD puszika
2013. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Csak annyit, hogy honnan tudod?:)
2013. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Onnan tudom hogy olvastam :D de amugy annyira nem erdekel hogy ki hiszi el meg ki nem majd rajonnek ha megjelenik :DDD
2013. febr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
[link] Itt vannak az infók.. De szerintem lesznek nagy meglepiik, és biztii, hogy hepiend lesz.
2013. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hallod, küldj már egy képet a 2 kötetről! :)
2013. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Én nem akarok vitatkozni. (ezt el kellet mondanom) Drágaságom mégis hova gondolsz te? Nincs naptárad? Március 8! akkor jelenik meg mindkettő része! -.- Szerintem Reni elmegy Párizsba, mert azért mégis csak Párizs... Meg lehet érteni... De, nagyon remélem, hogy: 1 happy end!!! 2 Epilógus. Lécci lécci legyen benne!!!
2013. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
oké annyira nem érdekel :DD gondolom akkor ma megjelent ésss rájötettek hogy igazat mondtam :DD a második kötett borítója ugyan olyan lesz mint az elsőéé csak 8/2 kettőő lesz ráírva 'Drágaságom' :DDDDD
2013. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
7/17 tenyleg igy van amit leirt :) most olvasom es ezek mind benne vannak csak nemtudom h honnan tudtad elore privibe leirhatnad :D
2013. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
ki olvastam a könyvet és tényleg:O 7. váloszoló honnan tudtad? hogy olvashattad el a könyvet még a dedikálás előtt?????!!!
2013. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
vannak kapcsolataim :DDD
2013. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!