Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna gimi! Ha Reni...

Szent Johanna gimi! Ha Reni tényleg akkora "zene analfabéta", akkor miért tudja mégis minden számnak a címét?

Figyelt kérdés

Jó,biztos néha megkérdezi,de pl. ami a sulirádióban szól,azoknak is mindig tudja a címét.

Hülye válaszoktól kíméljetek:D



2013. márc. 30. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is mindig kiakadok!:D Meg hogy hogy lehet az, hogy olyan számokra mondják azt, hogy menő (ráadásul mostanság!), amiket én még csak nem is ismerek!:D Például Cortez szerint a Ramones alap, de velem Cortez ismertette meg a Ramones-t.:DD
2013. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Dettó velem is! Gondolom mindenkinek az az alap amit ő jónak tart! :)
2013. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ők írják össze a listát Gáboréknak, nem? Lehet, hogy látja, ami rajta van a listán (bár ezt nem említi). Vagy a többiek tudják.. vagy bejelentik a rádióban. Nem tudom, nem hiszem, hogy le lenne írva.
2013. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, szerintem Virág révén. Vagy látja a leadott listán.
2013. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor említit, hogy Virág mondta meg neki a címét
2013. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
91%
Többször írta , hogy bemondják előtte a szám címét...
2013. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkozok mindig :D olyan számokat ismer, amiket soha nem hallottam kb..:D mert azt tudom, hogy mikor végzősök, akkor leadják a listát, de előtte? Meg nem hiszem, hogy bemondják, mert néha írja, hogy csak párat ismert fel..
2013. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

hát szerintem azt, hogy zenei analfabéta lehet hogy nem úgy érti hogy nem ismeri a számok címét hanem hogy rossz az ízlése (bár ez egyéni) vagyis hát olyanokat hallgat amiket senki más.. bár ez lehet hülyeség de ennél jobb választ nem tudok

de azért biztosan van olyan amit nem tudott előtte és virág, cortez, kinga,..stb mondta meg neki:)

2013. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Bianka<33 ***** válasza:
100%
Igen az, zenei analfabéta, de ők adják le a dalokat, bemondják a nevét a dalnak, Virág is kisegíti időnként...
2013. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szentem Virág megmondja :) Ja meg Gáborék listáját is mindig látja, meg állítólag előtte bemondják a számot. De azt nem értem, hogy a tök jó számokra azt mondja h ez klassz, meg ezt szeretem, meg ilyesmi. (Menő számokra, ami a fiúk szerint is jó) És mégsem hallgatja őket... Én ezt nem értem :)
2013. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!