Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az írásomról?

Mi a véleményetek az írásomról?

Figyelt kérdés

Első fejezet - Ahol minden elkezdődött


Lebámultam a szikláról, egyenesen az alattam elterülő végtelenbe. Döntenem kellett. Ugrok, és sikíthatok, mielőtt meghalok, vagy megvárom, míg ideérnek. Nem akartam ezen gondolkodni, ezért hagytam, hogy az ösztöneim a peremre vigyenek.

A zöld mezőkön legelésző vadlovak apró foltoknak tűntek, a hatalmas tó nem volt nagyobb egy esőcseppnél. Én pedig csak álltam és vártam az isteni szikrát, valamit, ami megmutatja, mi legyen a következő lépés. Aztán meghallottam a kiáltásokat.

Üldözőim a nyakamon voltak, és pillanatokon belül átadnak a sötétségnek, hacsak...

Hacsak nem megyek önszántamból. Egyik énem maradni akart, megvárni, kivárni a következményeket, míg másik énem azonnali ugrást követelt. "Meg tudod tenni. Egyetlen apró lépés. Képes vagy rá."


Lehunyt szemmel sétáltam bele a semmibe, de nem lebegtem, mint azokban az ostoba mesékben. Zuhanni kezdtem, olyan lélegzetelállító sebességgel, melyet eddig elképzelni sem tudtam. Sikítottam, ahogy a torkomon kifért, mintha utolsó leheletemmel a világ tudtára akarnám adni, hogy léteztem, valahol, valamikor, elbújva, elveszve, de léteztem. Kitártam a kezem, magamhoz akartam szorítani az egész mindenséget, a boldogság szétáradt az ereimben, és akkor rájöttem, hogy nem fogok meghalni.

A föld sebesen közeledett, már csak karnyújtásnyira volt tőlem. Egy szürke csődör felnézett rám, majd visszatért a legelészéshez. Nem érdekeltem. Láthatatlan voltam.

A becsapódás fájdalmas volt, de csupán néhány pillanatig érzékeltem bármit is a testemet átjáró kínból, aztán a sötétség rám borította fekete köpönyegét. Ujjaim úgy maradtak ahogy voltak, rázárulva a kezemben szorongatott, apró virágra.



2013. ápr. 14. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól írsz. Korrektül fogalmazol, rendben van a helyesírásod, választékos a szókincsed. Ez egy szépen kidolgozott, színes, érdekes, mindenképpen jó írás. Van hozzá érzéked, ügyes vagy.

Nekem nem annyira az esetem, de attól még jó. Én valahogy nem vagyok ilyen költői. De ez nem hiba, egyszerűen másmilyenek vagyunk. Úgyhogy engem nem annyira fogott meg, de ez nem változtat azon a tényen, hogy szépen és ügyesen írsz. Érdemes folytatnod, na.

2013. ápr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó! Ha így folytatod tovább, akkor akár a végén még egy jó kis regény is kerekedhet belőle.
2013. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ügyes vagy, ne hagyd abba az írást!
2013. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez. Annyira. Jó. Hogy. Nem. Tudom. Mit. Mondjak. Hibátlan.Nyelvtanilag. Fogalmazásilag. Is. Folytasd!
2013. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ismételni tudom az előttem szólókat: Nagyon nagyon jó! Hibátlan és érdekes! :)
2013. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tetszik:) Könyvet írsz? Ha kész lesz elküldhetnéd:)
2013. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a pozitív visszajelzést, nagyon jól esett, hogy ennyi embernek tetszik, amit írtam. Igen, könyvet írok, krimi-kaland műfajban, akit érdekel, írjon privátba, nagyon szívesen elküldöm azt, ami készen van:)
2013. ápr. 15. 19:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon tehetséges vagy!Tetszik,ahogy kihasználod a magyar nyelv szépségeit. Csak így tovább!:)
2013. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem monhtatok, csak annyit, hogy TETSZIK!
2013. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon ügyesen fogalmazol, nekem nagyon tetszik :D

Egyszerűen magával ragadott az egész történet, nekem is elküldenéd a kész "könyvet" ? :D

2013. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!