Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire érdekelne titeket...

Mennyire érdekelne titeket egy olyan történet, ami a következő helyszínen játszódna?

Figyelt kérdés
A történet helyszíne egy Dyson gömb lenne, egy olyan szerkezet, ami egy nap köré épül. Ez óriási lenne, kb akkora mint a Vénusz mostani pályája. Kintről befelé több úgynevezett fülke lenne. Mindegyikben mások lennének a körülmények, a gravitáció, az éghajlat, szóval mindegyik egy külön világ. Na úgy képzeltem ezt a sztorit, hogy ezen a gömbön élnének különféle emberi eredetű fajok, és a "fülkék" között lenne átjárás is.
2013. ápr. 21. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz, itt tényleg határ a csillagos ég! :D Amúgy tényleg jó ötlet, de egyet kérek (sőt könyörgök): Ne siess vele, nem hajt a tatár! Szépen, aprólékosan dolgozd ki a cselekményt, és hidd el nekem, hogy úgy nagyon klassz lesz! :)
2013. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A francba, pedig már elkezdtem írni.:S Csak vicceltem, úgy fogom.:D
2013. ápr. 21. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
:D (első vagyok)
2013. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rajcziz ***** válasza:
Hát, ha megmagyarázod benne az összes felvetődő tudományos kérdést, adnék neki egy esélyt. Mondjuk a történetről magáról semmit nem mondtál, csak a helyzetről...
2013. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem vagyok oda a sci-fi műfajért, így engem speciel nem érdekelne, de ettől eltekintve eredeti és érdekes ötlet. Egy picit emlékeztet Asimov Alapítvány-regényeire, vigyázz, hogy ne legyen túlzott a hasonlóság.
2013. ápr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!