Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretném elkezdeni az olvasás...

Szeretném elkezdeni az olvasást, csak nem tudom melyik könyvel : ) Esetleg lehetne valamit ajánlani? (Alkonyat első részét elolvastam, többit megnéztem. ) 14/F

Figyelt kérdés
Szeretem a misztikus történeteket,csak ne legyen szerelmes...

2013. máj. 18. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a Twilight a jobbik hatását gyakorolta rád, nagyon helyes. Olvass Harry Pottert.
2013. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Keselyüstök ***** válasza:

Christopher Paolini: Eragon

Ijesztően hosszúnak tűnhet, de tényleg izgalmas és könnyű olvasni. :)(és van még 3 része)

2013. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az Eragont én nem ajánlom, unalmas, elcsépelt, sablonos, fantáziátlan.

Ha fantasyt szeretnél, olvasd el A Gyűrűk Urát (bár az első 1-2 fejezet egy picit vontatott). Vagy Darren Shantól bármit.

2013. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia:)

Harry potter,Éhezők viadala,burok. Szerintem ezek nagyon jó könyvek,és nem nyálasak

2013. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Márciuska ***** válasza:

Derek Meister: Ghost Hunter (Csak sajnos még nem jelent meg a 3. része...)

Jonathan Stroud: Bartimeus trilógia (Zseniális!!! Izgis és vicces!)

2013. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Keselyüstök ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy a legjobb könyv, de szerintem nem is rossz és tényleg könnyű olvasni, azért gondoltam hogy elsőre ez könnyebben mehet neki. (A Gyűrűk Urára én is gondoltam, én is nagyon szeretem, de pont ezért mert néhol kissé vontatott, nem biztos, hogy elsőre pont jó lenne. Egyébként meg ezeknek a könyveknek egy jó részét, teljes egészében, vagy részleteiben is le lehet tölteni internetről, tehát ki lehet válogatni, hogy mi fogott meg. (Mindenesetre a GyU-t egyszer mindenképp érdemes elolvasni:))
2013. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Keselyüstök ***** válasza:
*)
2013. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is Harry Pottert és Gyűrűk Urát ajánlom:) Nekem ezek nagy kedvenceim, de a Burok igenis szerelmes, bár mivel én lány vagyok, engem nem zavar:D Bár ha az alkonyat bejött, akkor ezt bírni fogod. Az éhezők viadala is valamennyire romantikus, de az kibírható:)
2013. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De ezek olyan 'mainstreamek' láttam a filmeket,nagyon nem fog lekötni mert tudom mi fog történni . (Harry Péter és a Gyűrűk Úrárol beszélek)
2013. máj. 25. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!