Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen nevet adnátok ennek...

Ti milyen nevet adnátok ennek a karakternek?

Figyelt kérdés

Egy tini fiúról van szó (15-16 éves). (A könyv elején még) a főszereplőm hosszú ideje hűen gyűlölt riválisa. Kívülről olyan, mint egy tipikus, "elcseszett" gyerek. Tapló(nak tűnik), motorral jár, iszik (bár azt nem gyakran) és cigarettázik. Ugyanabba a lányba szerelmes, mint a könyvem főszereplője, ám a lány a főszereplőmet szereti. A főszereplő ekkor (is) mindenki előtt porig alázza ezt a fiút. Ő iszonyatosan dühös. Összeverekednek a főszereplővel, amikor is elhangzik a főszereplőm szájából ez a mondat:

- Te csak egy genetikai hulladék vagy, semmi több!

Erre a fiú, akinek nevet keresek úgy reagál, hogy felképeli a főszereplőt, aztán elmegy (mikor más már nem nagyon látja, rohan) egy helyre ahol senki sem talál rá (elvben) és dühében sírva fakad. (Később majd kiderül a könyvben, hogy ez a mondat miért is olyan fájdalmas számára). Itt talál rá Szalamandra és veszi rá arra, hogy álljon be az ő csapatukba, és harcoljon a főszereplő ellen. (Ha érdekel valakit, hogy Szalamandra kicsoda és, hogy miféle csapatokról van szó, annak szívesen leírom, de most inkább csak egy frappáns név kéne nekem.) Később aztán mégis átáll a jó oldalra a főszereplőhöz, hála annak barátnőjének, akit ő okoz sérülést véletlenül és aki (mint ahogy ezt már le is írtam egyszer) neki is a szerelme. Ezután derül ki az, hogy a mondat miszerint "Ő csak egy genetikai hulladék, semmi más" tökéletesen igaz, az anyjának is csak "2 hónapra kellett" (az anyja lelépett egy másik fickóval, mikor ő két hónapos volt). Az apja bizniszman, őt semmi más nem érdekli, csak a pénz és az új, modell-alkatú felesége, akit szintúgy hidegen hagy ennek a fiúnak a hogyléte. Kicsit később majdnem megölik őt (mármint a fiút) egy harcban, ekkor (pontosabban ezután) derül ki, hogy mégis szeretik a szülei.

A fiúnak van valódi neve (Kerti Balázsnak hívják), egy találó becenév kéne neki. Nincs valami ötletetek?


Előre is köszönöm!


L/14



2013. máj. 24. 00:07
1 2
 11/14 MarkoG ***** válasza:

én pl úgy írok h tudom mi a közepe :D és abból indulok ki :D ez megint olyan h kinek mi a stílusa :)


2. és 7. kommentelő voltam :D

2013. máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Persze, szívesen küldök kész fejezeteket, csak kérek egy kis időt, mert még be kell, hogy gépeljem őket :D (Van egy jó nagy spirálfüzetem, abba szoktam írogatni.)
2013. máj. 25. 00:21
 13/14 A kérdező kommentje:
Egyébként kedves 6. és 10. kommentelő (ez most ahhoz a személyhez szól, aki "letwilightozta" a fenti leírásomat :D), te hogy írsz? Csak mert nagyon tetszik a stílusod... :) (Már amennyit a kommentjeidből ki tudtam csemegézni persze...)
2013. máj. 25. 00:31
 14/14 Hitsugaya Lau ***** válasza:

Hát... Nem is tudom.. igazából gondolom már megvan, de azt szeretném igazából megkérdezni, hogy esetleg egy kis részt elolvashatnék- e abból a könyvből, ha kész? mert nagyon tetszik ez alapján, és igazán érdekelne, ha gondolod dobj egy emailt: lauchan10@outlook.com

köcce előre is :3

L/13

2013. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!