Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lobanovskij: Az edzésmódszerek...

Lobanovskij: Az edzésmódszerek fejlődésének metodológiai alapjai (The Methodological Basis of the Development of Training Models) c. könyvét keresem akár magyar akár angol nyelven, hol találhatom meg?

Figyelt kérdés
(a szerző az ukrán labdarúgás meghatározó alakja volt a '70-es, '80-as években)

2013. máj. 25. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az eredeti címe? Sajnos én csak hivatkozásokat találtam, amazonon sem láttam. Elég gyanús, hogy más címmel adhatták ki angolul.
2013. júl. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint az eredeti angol címe az általam a kérdésben leírt cím. Én is csak hivatkozásokat találtam. Mindenesetre köszönöm a kutakodást!
2013. júl. 18. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az az eredeti címe, akkor külföldi könyvtárakban meg kellene lennie, a google kidobná! Valami ezzel gyanús.
2013. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez esetben nem tudom. Az eredetinek vélt címet is a gugliban találtam, szóval lehet, hogy igazad van és más a címe. Majd keresgélek még.
2013. júl. 19. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!