Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen regényt vinnétek...

Ti milyen regényt vinnétek magatokkal nyaralni?

Figyelt kérdés
Igazából arra lennék kiváncsi, hogy ki, milyen regényt szeret olvasni. Nem konkrét könyvekre gondolok, csak jellemzők érdekelnének, de azon belül minden. :) Mire mondjátok, hogy "nem lehet letenni"? Gondolok stílusra, hangulatra, igaz vagy kitalált történet, humoros, dramatikus, rövid, hosszú, elgondolkodtató, könnyed stb, és még amire nem gondoltam.

2013. máj. 28. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvastam már Hemingwayt is a Balatonon, de egy nyaraláshoz inkább a könnyebb, szórakoztató, humoros, esetleg egy kicsit romantikus könyvek illenek. Wodehouse, Rejtő, Aszlányi tökéletesen beváltak strandi olvasmányként.
2013. máj. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én vegyesen olvasok.

Néha jól esik egy könnyed,humoros regény, esetleg egy romantikus, és igen, olvasok a nyáltengeres fajtából is :D Máskor jobb egy elgondolkodtató, aminek a végén csak magam elé bámulok és nem tudok megszólalni.

Szeretem azokat a könyveket amitől nem lehet megszabadulni, mindig csak azon jár az agyam mikor olvashatom újra :)

A kedvencem talán a kényesebb témákat boncolgatóbb, ami nem feltétlenül happy end.

Szóval nem vagyok kényes,bármi jöhet :)

Nyaraláson is mindegy hogy milyen,csak a lényeg hogy lekössön és megfogjon.

2013. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. máj. 29. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is vegyesen olvasok mindent. Szerintem vinnék magammal egy Stephen King, egy J. K. Rowling és egy Jane Austen könyvet is:D
2013. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!