Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok róla? Vélemény?

Molly1 kérdése:

Mit gondoltok róla? Vélemény?

Figyelt kérdés

Kaptam egy egészen különös levelet ami így szólt:

„Nem vagyok valami jó a szerelmes levelek írásában ezért Kedves nézd el nekem.Szeretlek.

Egy titkos rajongód.”

Ez állt benne.-mondtam Gergőnek aki felém nyújtotta a kezét hogy menjek oda.-Mit mosolyogsz?próbáltam megtudni tőle valamit.

Vicces ez a titkos rajongós dolog.-mondta .-”Kedves „ haggyá már ezt csak én mondhatom neked.-mosolyogva az ölébe húzott,és megcsókolt.

Hop-hop.Amikor tegnap megírtam a naplóm mindent elmondott mit érez irántam és hogy bányja hogy úgy reagáltam le pár nappal ezelőtt kialakult helyzetet.Csókolózás közben ezen töprengtem amikor ismerős nevetést véltem hallani.Elhúzodtam Gergőtől és hátranéztem, abba a pillanatban sikítva álltam fel Gergő öléből és átöleltem a még mindig nevető fiút.

Ki volt az?-kérdezte tőlem mikor megint az ölében ücsörögtem.

A báttyám-ennyit mondtam és ez neki épp elég volt.Hátra simította a hajamat ami a szembe lógott és még egyszer megcsókolt.

Bővelő láttad Alexot?-kérdezte Leó még az zárt ajtó előtt.-Itt vagy?Bemegyek.-mondta meg se várva válaszom.

S benyitott,csak az thihette hogy veszekszünk ezért rákérdezett.

Minden rendben köztetek?-Próbált belőlünk kihúzni valamit.

Ja..igen..-makogtam

Akkkor rendben-felelte-Láttad Alexot?Azt írta haza jön.-mesélte Leó.

Igen találkoztam vele.-Feleltem neki már nem makogva és mosolyogva, hisz eszembe jutott szeretett tesóm.

Mit mond hova megy?-próbált mindent megtudni.

Nem tudom ,hozzád nem ment be?-mondtam öszintén.

Nem.Hát jó.Hagylak titeket aludni.-s ezzel ott hagyott minket.

És mi folytattuk amit elkezdtünk csókolóztunk.

GERGŐ-kiáltotta valaki kintről a nevét.

Megyek megnézem ki az .-mondta és megcsókolt megint.Én csak csöndbe bólintottam.Miután kilépett úgy éreztem borzasztóan vágyok valamire.

Toportyán-szólítottam halkan a totemállatom

Az ölelésére vágysz.-szólalt meg mi után megjelent.

Gondolat olvasó vagy.-mosolyogtam rá.És elvágtam magam az ágyon.

Ebben a pillanatba jött be Gergő is.Láttam rajta valami nem stimmel ezért amikor mellém feküdt átöleltem,lehunytam a szemem és beszívtam az illatát.Egyből elaludtam.



2013. jún. 2. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsőre azt, hogy még gyakorolj sokat. Rengeteg benne a hiba, és nehezen követhető. Ki kicsoda, kihez tartozik, miért. Szinte az összes vessző hiányzik.

Át kellene gondolni, hogy mit látsz magad előtt, nem csak a párbeszédre koncentrálni, ami mellesleg ebben a kis részletben szintén semmitmondó. Csak annyi derült ki, hogy ki-bemászkálnak emberek, azt sem tudjuk, hol, és mire végre történne valami (láttam rajta, valami nem stimmel), akkor a csaj szimplán elalszik. Hááát...

2013. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sKillEr96 ***** válasza:
Egyetertek az elozovel, ezen meg jocskan lenne mit dolgozni...
2013. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egész végig az olvasás alatt az foglalkoztatott, hogy mit láthattál magad előtt, amikor ezt megírtad... Mert ez még egy álom leírásának is értelmetlen, tömve van helyesírási hibákkal, szinte egy helyes mondatot nem találni benne. Pedig az eleje, a szerelmes leveles első mondat még aranyos lehetett volna.
2013. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!