Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hamlet-ről vélemények?

Hamlet-ről vélemények?

Figyelt kérdés

Nektek tetszett? Miért? Ha nem,azt is írjátok le,csak indokkal légyszíves!

Kort és nemet!

Előre is köszönöm! :)



2013. jún. 21. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én idén olvastam mert kötelező volt.Tetszett, ez volt az első Shakespearem, bár az elején nehezen értettem és voltak dolgok amik annyira nem estek le. Mondom jó volt, de szerintem jobb lett volna ha a Rómeó és Júliát kell először elolvasni mert annak a nyelvezete szerintem érthetőbb volt. A végére megindult a cselekmény, bár szerintem kicsit már nevetséges és nem drámai volt, hogy az utolsó pár oldalon mindenki meghalt, de mondta a tanár, hogy ez akkoriban szinte követelmény volt a színházban szóval elfogadtam :)

15/L

2013. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cathilina ***** válasza:
90%

Nekem az egyik kedvenc drámám. A cselekménye érdekes, a szereplők tettei erkölcsileg kényelmesen kifogásolhatóak, nekem még a leírás is tetszik (mondjuk én ógörög eposzokon nőttem fel, azokhoz képest Shakespeare semmi) és legalább valamelyest egyedi.

19/L

2013. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én dráma tagozatos vagyok, és mi órán olvastuk és vesésztük ki.... Nekem tetszett, bár Hamlet kicsit cselekedhetne is néha. Legjobbak a sírásók.:) A Hamlet a 2. kedvenc Shakespeare drámám a N°1 a Vízkereszt vagy amit akartok. :) L/17
2013. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Sok jót hallottam róla,illetve a Rómeó és Júlia is tetszett,úgyhogy még a hétvégén belekezdek.

16/F

2013. jún. 22. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!