Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szepesi Niki: Én a szexmániás?...

Szepesi Niki: Én a szexmániás? Vélemények?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Szerintem a "nő" részéről az egész könyv egy óriási öngól, és pár év múlva úgy fog szégyenkezni miatta hogy hihetetlen, és a leírtak után értelmes férfi szóba nem fog vele állni. A könyv még nem jelent meg, kiragadott részeket olvastam, ahogy írja h "megb.sztak a f.szok" ... borzalom hogy van kiadó aki vállalta ennek a nyomtatását. A csaj azt nyilatkozta hogy ez az ő élete, nem érdekli őt senki véleménye, de ha nem érdekli minek ír egy ilyen könyvet? Miért nem vezet akkor naplót?:D Mi célja lehetett ezzel? Ennyire nincs más kereseti lehetősége, hogy így akar kitűnni? Szerintem a csaj a női nem szégyene... mindemellett remek marketingfogás az egész, a pasik nyálcsorgatva várják a könyv érkezését. Ennyire menők mostanában az erotikus könyvek? Hol maradnak az igényes kötetek? :/
2013. máj. 16. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelmű, hogy szerepelni akar. Másra nem is lehet gondolni ebben az ügyben. Rendben, írjon regényt az életéről, hogy milyen nehéz volt felkerülni a legjobbak közé (csak pár napja hallottam róla először, nem tudom milyen eredménye(i) vannak)...De azt megírni, hogy az összes férfi a környezetében átment már rajta, és ezzel még dicsekszik is (mert mi más is lehetne ez a "mű") elég gusztustalan és szégyellni való.
2013. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 A kérdező kommentje:
Én sem tudok a munkásságáról sokat, csak hogy volt valami doppingügye ami miatt 1 évre eltiltották a sporttól... mióta kijött az a Szürkés könyvsorozat, egyre több erotikus regény jelenik meg. Erotikus regény még oké, mert van akiknek bejön ez a műfaj, de ez a könyv konkrétan undorító és közönséges. A csajnak szerintem nincs most miből megélnie ezért írta a könyvet, és nem mellesleg szerintem rengeteg kapcsolatot, házasságot fog szétzilálni, mert annyi pasival volt együtt h a könyvből sokan magukra ismerhetnek, és botrányok lehetnek. Szerintem ez után ez a nő eláshatja magát. És a legszomorúbb hogy még csak 25 éves .... :S
2013. máj. 16. 20:24
 3/76 anonim ***** válasza:
82%

Nem is hallottam még erről a konkrét könyvről, de a jelenséggel, amelyről írsz, sajnos már én is szembesültem, és bizony elkeserítő. A "szürkébe" még beleolvastam, gondolván, hogy egy próbát megér (nem ért meg), a nyomában megjelent többi, hasonszőrű konzumszennybe már nem fogok.

Ugyanaz megy az "irodalomban", mint a tévében, a zenében, vagy a média akármelyik ágazatában: a népbutítás nevű ördögi kör. A nép zöme (tisztelet a kivételnek) azt eszi, amit elé raknak, a médiának pedig nem az éri meg, ha értékeket rak a nép elé, hanem épp ellenkezőleg. Ez a szürkés gagyi meg a "követői" ugyanazok, mint az Éjjel-nappal Budapest, csak könyvben. Elvégre mindenkit más csatornán keresztül lehet a leginkább butítani...

2013. máj. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező!

Nem értem, hogy miért zavar téged az, hogy ennyire menők az erotikus könyvek? Ha téged nem érdekel, akkor szimplán elmész mellette, elsiklasz felette. Pont az ilyenek, mint te popularizálják a legjobban ezeket az írásokat. Igényes kötetek voltak, vannak és lesznek is, csak úgy látszik, hogy te nem látod meg őket, mert te is a média hírverésére vagy kapható. Ezen nem gondolkoztál? Egyébként Nikit ismerem személyesen és van barátja, aki tud róla mindent. Az pedig, hogy nincs miből megélnie és így akar pénzhez jutni, badarság. Azzal pedig nem értek egyet, hogy a női nem szégyene. Sportoltál valaha? Sportolás alatt nem az értetendő, hogy eljársz hetente egyszer úszkálni, vagy esetleg konditerembe. Sportolás alatt azt értem, hogy hatalmas nyomás, elvárás alatt dolgozz(!!!). 14 évig úsztam versenyszerűen. Nem vittem ennyire nagyra, mint Niki, de az életvitelünk ugyanaz volt kb. Annyi, hogy én nem faltam ennyire a férfiakat... Nem értem, hogy miért kell elítélni valamit, amit nem is olvastál el és főleg valaki olyant, akit nem is ismersz... Nah, de mindegy is.

2013. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
67%

Én is ismerem személyesen, semmi baj nincs vele az ég világon. Végre van valaki, aki leírja az sok szart, ami az élsportban van. Hidd el borzasztó úgy élni, hogy meg kell magad játszani minden nap, hogy kívülről "közel tökéletesnek" lássana, különben kiraknak a válogatottból. Nem beszélhetsz senkinek az igazi önmagadról, mert utána a kedves pszichológus lesz az első, aki kiad..Nálunk a masszőr és a doki is molesztált szinte mindenkit, és nem egy edző élt vissza a jogaival. Senkit nem érdeket, hiába jelentettük. Ha rendörségre mentünk volna, soha egy világversenyre nem jutottunk volna ki. Nektek akik nem sportoltatok soha, fogalmatok nincs ezekről a dolgokról, max könyvben olvashattok róla -most először. Már ha érdekel egyáltalán, és a kezedbe veszed. A stílusa meg olyan amilyen. Nem vagyunk mi sem egyformák. Az hogy hány házasságt megy szét miatt? Azok a kedves apukák, vállalát a kockázatot. Így jártak. Egyik sem egy szent elárulom neked. A feleségeik többsége meg tudja, hogy kivel él együtt, kinek szült gyereket, gyerekeket..

Én biztosan el fogom olvasni, (pont úgy, ahogyan más tipusú, komolyabb hangvételű könyvet is.)

2013. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
63%
Én elítélem az ilyen életstílust, de legalább nem álszent :D
2013. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 A kérdező kommentje:

5-ös! Igen, amiket te leírsz, azok érdekes dolgok a sporttal kapcsolatban, én csak Niki stílusát ítélem el, és azt hogy nem tudom miért pont most jutott eszébe mindezt megírni, és nem értem miért kell ilyen nyersen fogalmaznia. Abban is igazad van hogy a nős embereket akikkel esetleg dolga volt sem kell félteni, de a könyvből állítólag tökéletesen beazonosítható minden személy akikkel volt- hiába hogy nem nevezi meg őket. Utólagosan mennyi fájdalmat okozhat ezzel a könyvvel másoknak? Mert én nem örülnék hogy pl. együtt vagyok egy sportolóval mondjuk 5 évig, szakítunk, aztán kijön egy könyv amiből kiderül h esetleg végig csalt az 5 év alatt... szóval érted. De szerintem ezzel mindannyian egyetérthetünk, ti sem örülnétek.


Egyébként mindegyikünknek más a véleménye, az egyik hozzászólónak üzenném hogy tartsuk tiszteletben a másik véleményét, nem vitázni akarok a kommentekben.

Írtam azt is h marketing szempontból zseniális amit Niki csinál, erkölcsileg már nem tartom helyesnek, nem csak magára nézve, hanem a jövőbeli családja miatt sem. Le lehetett volna írni ezeket a dolgokat szépen is, kevésbé nyersen, és még mindig egy öngólnak tartom, mert amellett hogy botrányokat fog okozni, még mindig ő az egésznek a legnagyobb vesztese (erkölcsileg!), mert a férfiak csak ürítésre használták.

2013. máj. 30. 21:14
 8/76 A kérdező kommentje:

4-es válaszolónak:

Nem zavar hogy menők az erotikus könyvek, egyet olvastam, a Szürke ötven árnyalatát, pusztán kíváncsiságból, nem fogott meg, több erotikus témájút nem olvastam, nem is akarok, elsiklok felettük.

A média hírverésére nem vagyok kapható, én az igényes kötetek alatt mást érték: Pl. Kundera, Remarque, orosz írók könyvei, Márai Sándor és még sorolhatnám hosszasan. Nekem ők az igényesek. Modernebb könyvek közül pedig szeretem Csernus könyveit. Esetleg Paulo Coelho jöhet még szóba, de neki nem minden műve tetszett. A filozofikus könyveket szeretem, és az olyan könyveket amik háborúk idején játszódnak, és tanító jellegűek.

Az való igaz, hogy nem sportoltam, az nagyon jó dolog hogy a könyv által betekintést nyerhetünk a sport világába, de ez nem sport bemutatására készült, hanem egy botránykönyv, aminek a célja más jó hírnevének megsértése. (Figyeld meg mennyi per lesz a jövőben a könyv miatt, amit Niki jó eséllyel el fog veszíteni).

A nő számomra továbbra is egy szánalom, de mint írtam feljebb ez az én véleményem, amit ti írtatok az a tietek.

2013. máj. 30. 21:24
 9/76 anonim ***** válasza:
73%
egyetértek veled kérdező. nem ismerem szepesit, fogalmam sincs milyen élet utat járt be, nem tudom milyen a jelleme, fogalmam sincs, hogy ki is ő a sport világába, de én elítélem. nem azért, mert falta a pasikat -bár ezt is benne van, de mindenki úgy él ahogy akar - , hanem azért mert leírta ezeket. 5 perc hírnévért eladta magát, én azt látom, hogy kapálozik ezért a pár percnyi ismertségért, és ez a szánalmas számomra benne. nem tudom mennyire igaz az amit leírt a könyvében, de ha molesztálták akkor mért nem válltott egyesületet, és mért csak most hozakodott elő ezzel az egésszel? én ezt nem értem. 2 évig verseny sportoltam és engem valamiért nem molesztált senki. (nem úsztam, hanem vívtam tehát nem tudom mi zajlik az úszóknál).
2013. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
40%

Nem olvastam a könyvet, csak azokat a részleteket amik az interneten megtalálhatók. De ez a néhány részlet alapján és az érintettek reagálása alapján én teljes mértékben egyet értek Nikivel. Minden elismerésem az övé.

Minden szereplőt nyilvánosan szembesíteni kelle vele. Vajon hányan vállalnák el, hogy ez megtörtént. Akik nem tagadják le, nem ítélném el, akik tagadják azok megvetendők.

Semmi, de semmi kivetnivaló sincs az egyéjszakás kalandokban se. Mondjuk családos embereknél már azért ez ennyire nem egyértelmű, de a hódítás, egy bájos nő azért sok férfit kísértésbe visz, de az igazán szégyelnivaló az eset letagadása, a tett nem vállalása nyílt színen.

2013. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!