Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc Szent Johanna...

Mi a kedvenc Szent Johanna Gimi részletetek, és ki a kedvenc szereplőtök?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jujj, én vagyok az első! :)

Nekem nincs kedvenc részem, mert vagy 100 tucatnyi összejönne, ha leírnám a kedvenc részeimet! :D

Kedvenc szereplőm természetesen Reni, de nagyon szeret még Cortezt (nem a menősége miatt!!!), Ricsit, na és persze Virágot az örökös jókedvével a 4. résztől! :D

Ezenkívül (meglepő módon, mindenki ezt mondja) nagyon bírom Kingát, ahogy néha komolyan kihúzza a bánatban nyakig fürdő Renit. Még Arnoldot is elviselem, de néha nagyon bunkó, ezért nem mondanám, hogy a kedvencem. Szeretem Kardost (amúgy meg a való életben az irodalmat, talán ez az oka), és persze Reni szüleit, akik olykor-olykor roppant szórakoztatóak tudnak lenni, na és persze úgy vigyáznak egyetlen lányukra, mint a szemük fényére!!!

Bírom még Hallert is!

2013. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:DD én is szeretem az irodalmat
2013. jún. 26. 18:23
 3/13 anonim ***** válasza:
:)
2013. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc részem, amikor Kinga bevert egyet Gombának és betört emiatt a srác orra. Ezután valami ilyesmi párbeszéd folyik közte és Zsolti között (jártak):

- Te betörted az orrát?

- Igen (húzta ki magát Kinga)

- Az én csajom / Szeretlek.

Meg az, amikor az első részben Zsolti lenyeli Virág sárga bábuját a játéknapon.

Kedvenc szereplőm Zsolti :)

2013. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem az az egyik kedvenc részem mikor az 5. könyvben Mikulás napja van és Zsolti meg Reniék nem mennek be az órákra hanem járják az osztályokat, nem tudom én azt a napot úgy szeretem :D Meg amikor a 8.részben beviszi Virág az öccsét és bújtatják hogy a tanárok ne vegyék észre, azon nevettem a legtöbbet az egész sorozatban :D Én mindenkit szeretek, Dave az egyik nagy kedvencem :)
2013. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc szereplőm Virág mert olyan vidám és mindig jó fej tud lenni. A kedvenc részem pedig az amikor az ötödik részben Reni azt mondja Corteznek hogy idézem : ,,Na jó, most jött el az az idő hogy te menj a francba!" Az kétségtelenül alegjobb rész szerintem . :)
2013. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nincs kedvenc részletem..az egész nagyon jó. Főleg a 7. és a 8. könyv :)

A kedvenc szereplőm pedig Cortez <3

NEKEM IS KELL EGY SAJÁT CORTEZ :DD

2013. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem Ricsi a kedvenc szereplőm. És hogy miért? Mert, igaz hogy tiszta hülye meg minden, de nagyon szereti Virágot, Cortezt és Renit is. A kedvenc részem pedig az mikor elmondja Ricsi hogy miért szerti Virágor. Szerintem az az egyik legaranyosabb rész :DD
2013. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hú! Kedvenc részem amikor Cortez feláll az ablakba és mindenki előtt elmondja, hogy Reni a barátnője és szereti. :) De egyébként nem ez az egyetlen, mert az egész tetszik!<3


Szereplőm nincs, imádom Renit, Cortezt, Ricsit és Virágot, de akármilyen meglepő, Kingát és a többieket is. Akit nem bírok benne az Viki, Edina és Dorián. A többi mind oké, nagyon egyedien, klasszul lett kitalálva a jellemük. For4!

2013. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a kedvenc részem az, amikor az egyik részben reni átdobja a puskát zsoltinak, de azt a tanár észreveszi. mikor a tanár elkéri a papírt, zsolti megeszi. undi, de ott felröhögtem.


a kedvenc szereplőm természetesen kinga! mindig megmondja és nem fél többször is közölni csöppet sem finoman reninek, hogy milyen lúzer és hogy néha tök hülye dolgokat csinál.

2013. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!