Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket zavarna ha egy regény...

Titeket zavarna ha egy regény nem lenne fejezetekre tagolva? Vagy ha értelmetlenül van felosztva, hogy pl nem érteni, milyen logika alapján következik ott új fejezet?

Figyelt kérdés

Vagy nevezzük akkor regény helyett 300 oldalas egybefüggő történetnek (A/5-nél kicsit kisebb méretű könyvben mondjuk - szóval olyan átlagos könyvnagysággal)


Előre is köszi a válaszokat!!:)


(Először amúgy gondolom megnézem, hogy tagolható lesz-e, majd ha kész lesz; és ha tagolhatónak ítélem meg, akkor próbálom felosztani kisebb egységekre legjobb tudásom -és jóízlés szerint:))



2013. júl. 16. 15:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, erre is ment a zöld; titok, hogy miről szól!!:$:):)

"több idő telik el a történetbe a két tagolás között" ezt azt hiszem, úgy kéne értelmezni, ha jól gondolom; hogy nem kell, hogy pont egyforma hosszú legyen minden fejezet:) Jó ezt én értem, ezt gondoltam!!:):) Már ha így értetted, ha nem, pls magyarázd el!!:):):)

2013. júl. 17. 17:17
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem.:) Hanem hogy az egyikbe tegyük fel (biztos hülyeséget mondok) az egyiket a főszereplő 14 évesen mondja, a következő fejezetbe meg már 16.:) Tehát: mióta azok a kalandok teltek el, eltelt egy kis idő...Érted?;) Persze semmit nem tudok a könyvedről, de ha mondjuk ez előfordulna akkor...:) Sok sikert, és jó írás.;) remélem egyszer még a kezemben tarthatom a könyved.
2013. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Oksa, vágom, köszönöm:):) Én is remélem, hogy egyszer még a kezedben tarthatod! ;) :):):D na, ez a magyarázat is hasznos volt am(ződ!:))
2013. júl. 17. 17:41
 14/18 A kérdező kommentje:
Am sci-fi ez :):) Remélem, jóra sikerül:):)
2013. júl. 17. 17:42
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a fejezetek számában mérendő egy regény értéke. Attól hogy nincsenek benne fejezetek , attól lehet jó könyv. Mellesleg az én kedvenc könyvemben sincsenek fejezetek.
2013. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszönöm, zöld!!:)
2013. júl. 25. 22:19
 17/18 anonim válasza:
Kész lett a könyved, valahol lehet olvasni? Mi lett a tagolás-megoldás?
2015. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Egy vírus leszedte a gépről. Majd még gondolom h újraírom, de még majd valamikor talán meg is próbálom visszahozni, mert hátha találok még valahogy belőle a gépen, mert van, amit még nem próbáltam.
2015. szept. 8. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!