Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit tanít Haller? És miért...

Mit tanít Haller? És miért nincs a Szent Johannásoknak zene órájuk. (Szent johanna Gimi kérdés)

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 19:00
1 2
 1/13 hooligirl98 ***** válasza:
80%
Haller német szakos tanár de mivel az osztályban senki nem tudnul németet ezért nem esik említés róla, ének órájuk meg azért nincs mert Laura nem írta bele. (Kalauzban benne van:)))
2013. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
És a suliban kiknek tanít németet? Mert ugye Ren osztályában nem is volt kérdés, hogy mindenki angolul fog tanulni.
2013. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 hooligirl98 ***** válasza:
70%
Hát ez igaz de attól még lehet az iskolában olyan osztály ahol németet tanulnak:)
2013. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy úgy van, hogy az a-sok németesek, a b-sek angolosok
2013. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ, nem hinném hogy így lenne.
2013. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 hooligirl98 ***** válasza:
Jó, de a suliban nem csak Reniék évfolyama létezik..:)) Simán lehet hogy más évfolyamokon pl egy egész osztály németet választ vagy ilyenek..
2013. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Azzal, hogy az a-sok németesek, egy hatalmas bökkenő van. Ha ez így lenne, akkor Ricsi is a-s lenne, mivel általánosban sem franciát, sem angolt nem tanult, vagyis kizárásos alapon a legnagyobb esélye annak van, hogy németes volt.
2013. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Nincs bökkenő... Ha Ricsi németet tanult általánosban, akkor még jó, hogy nem a-s! Minek menne németre? Tanuljon egy új nyelvet...
2013. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

8.

Ezt most tényleg komolyan gondolod? Alapszinten megtanult egy nyelvet, amit nehogy folytasson, inkább tanuljon egy másikat a nulláról.


Hány éves vagy?

2013. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon is jól mondja a 8., általánosban 5 évig tanultam németet, utána gimiben nulláról az angolt. Jövőre ugyan visszajött az oktatásba két évre a német párhuzamosan az angollal, de azokon az órákon már 95%-ban aludtam, mert egyszerűen semmi újat nem hallottam és nem tudtam mit csinálni, mert már tudtam a nyelvnek azon részét, amit annak a két évnek az első évében megtanítanak. A gimnáziumokban egyébként is (ha nem felvételi követelmény az adott nyelv ismerete) nulláról kezdik a nyelvet, vagy ha többen előtte már tanulták, az osztályt több csoportra osztják, amíg a kezdők be nem érik az anyaggal a haladókat.
2013. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!