Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ciki ha egy fiú szerelmes...

Ciki ha egy fiú szerelmes kötetet olvas? Elkezdtem olvasni az Alkonyat c. könyvet és nagyon megszerettem. Ciki ez 1 fiúnak? :S

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A lányok szeretik.
2009. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig nem nagyon találtam olyan könyvet ami lekötne az alkonyaton kívűl:S
2009. okt. 20. 14:56
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem ciki szerintem, ha etszik, akkor olvasd. Tényleg jó könyv, bár én lány vagyok, nálam a "fanatizmus" abban kimerült, hogy elolvatsam az eddgi 2 könyvet egyszer meg megnéztema filmet és pont. Van fiú ismerősöm is, aki olvasta és szereti, mert az elvakult rajongó "kistiniktől" eltekinte jó könyv sztem.
2009. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ciki ha nekem lenne olyan pasim aki olvassa az alkonyatot akkor és lennék a legboldogabb ember a világon, mert lenne közös témánk és akkor legalább lenne miről beszéni:)
2009. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem ciki.Miért lenne az?

Lehet,hogy inkább a lányok között népszerű,de gondolom,ezt a többletet inkább a film főszereplője váltja ki. ;)

Egy történet bárkinek tetszhet!

2009. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ugyan furcsa,hogy egy fiúnak is tetszik,de ettől még szerintem nem ciki!!Mindenki azt olvas, amit akar ebbe nem szólhat bele senki,akinek meg nem tetszik foglalkozon magával:)
2009. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki! A világon egy csomó srácnak bejön, csak hát a magyarok egy elvont nép! Sosem értettem egy történet miért csak fiúknak vagy miért csak lányoknak szól?! Végül is akkor a lányok ne nézzenek Transformerst meg Terminátort meg egyáltalán akció filmet mert az fiúknak való! Hmm.. Ilyenkor meg jajj dehogy is ez lányoknak is való és nem furcsa ha egy lány nézi, hát akkor az alkonyat miért furcsa ha egy fiú nézi vagy olvassa??

I Love Twilight Saga! Éljen az egyenlőség! Peace. :D

2009. okt. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is olvastam és fiú vagyok. Azt ezért be kell vallanom, hogy a barátnőm kedvéért olvastam, de így visszanézve: nem rossz. Bár kissé csöpögős lett a könyv a végére és nyálas… talán azért nem való annyira fiuknak. Én így gondolom.:D
2009. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Az Alkonyatot mindenki olvassa, nemtől, és kortól függetlenül :D

Mondom én, aki mániákus rajongó XD Amúgy egyáltalán nem ciki, sőt nem is árt a kultúrálódás. :)

2009. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 viviee válasza:
Szerintem eggyáltalán nem ciki!Sőt a lányok szeretik az alkonyatot.Legalább lenne közös témátok!megaztán ki nem szereti a Twilight-ot???:)
2009. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!