Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJG! Mit gondoltok Bencze...

SzJG! Mit gondoltok Bencze Virágról?

Figyelt kérdés
Mi tetszik/nem tetszik benne? Mért szereted/nem szereted? Változtatnál rajta valamit? Kort, nemet is pls!

2013. júl. 23. 00:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Én imádom Emó mára hippi stílusát, hogy nem vinnyog a divat miatt, sőt néha nem is tudja fésülködött e. A sok értelmetlenség pedig irtó vicces és cuki de ha a való életben találkoznék egy ilyen...buta (ez még a szép:D) emberrel akkor orvoshou küldeném :D.

13/L

2013. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Én nagyon szeretem.:) Ahhoz képest, hogy ultrasötét. xD

Amúgy azokon is röhögök, amikor hülyeségeket mond, pl.:"prosztatagyulladásom van" xD De azért (is) szeretem, mert annyira empatikus, kedves, hogy csak szeretni lehet.:)

18/L

2013. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%

Én nem vagyok vele annyira kibékülve. A 3. könyvben tanúsított viselkedése után nem tudtam megszeretni újból. Már TÚL ostoba szerintem, néhány vicces mondatától eltekintve nagyon idegesítő. Jó 16 évesen még belefér, de utána.. Nem tudnék megmaradni ennyire primitív 18 éves mellett. Már túl 'cuki'

16/L

2013. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Ha túllépünk azon, hogy "vicces", szerintem kezeltetni kéne, mert valami nincs rendben vele..
2013. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Előttem válaszolók, igazatok van, tényleg nagyon sötét. de ahogy Reni mondaná: "Virág a légynek sem tudna ártani". És tök aranyos, nem mellesleg igaz barát (kivétel a 3. kötetben lévő szereplése). Nekem ha lenne ilyen barátom, imádnám. :)
2013. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Nekem semmi bajom nem volt Virággal sőt!Nagyon is szerettem őt, a stílusát meg minden.De azt be kell valanom,hogy gyakran a beszólásai nem viccesek voltak,hanem irdatlanul fárasztóak.De tényleg. Nem hiszem el,hogy egy gimnazista lány ennyire sötét legyen. Persze aranyos meg minden,de néha nagyon erőltetett. 14/l
2013. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
nekem tetszett.És ha ő nem lett volna Cortez se jött volna össze Renivel.Mivel Virág azt hitte hogy a levél amire "Cortez" van írva az Cortezé.Neki köszönheti Reni.Szóval én nagyon szeretem Virág stílusát meg amúgy a viselkedését
2013. júl. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom.Életvidám, kedves, nagyon-nagyon jószívű aki tele van szeretettel, nem finnyás és nem érdekli, hogy mit gondolnak róla mások.

13/L

2013. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Klau99 válasza:

Én is szerettem :) Én semmit nem változtatnék rajta szerinte úgy jó ahogy van az összes furcsa dolgaival együtt:)

14/L

2013. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Klau99 válasza:

Én is szerettem :) Én semmit nem változtatnék rajta szerintem úgy jó ahogy van az összes furcsa dolgaival együtt:)

14/L

2013. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!