Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik a leghumoro...

Betty-Detty kérdése:

Szerintetek melyik a leghumorosabb Rejtő Jenő könyv?

Figyelt kérdés

Szerintem a "A Szőke ciklon" és a "A tizennégy karátos autó".

Nektek melyik könyve tetszett jobban? Szerintetek melyik a leghumorosabb könyve?



2013. júl. 24. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Piszkos Fred közbelép, ebben mentek elveszett földrajztudóst keresni, csak véletlenül otthon hagyták.:D


De az általad említettek is nagyon jók voltak.

2013. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, nekem A szőke ciklon annyira nem tetszett. A Csülök-történetek (Az elátkozott part és a Három testőr Afrikában) nálam ott van a topon, Tuskó Hopkins és a tiszteletbeli katonaság.
2013. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 belapus ***** válasza:

Nekem tetszettek ezek is:


Vesztegzár a Grand Hotelben,

A Néma Revolverek Városa.

2013. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A leghumorosabb talán a Piszkos Fred, a Kapitány. Az én kedvencem Rejtőtől Az ellopott futár, ez is elég humoros is, bár nekem inkább azért a kedvencem, mert a humor mellett mély és elgondolkodtató is.

De az általad említett kettő is jópofa. Talán egy icipicit nekem A szőke ciklon jobban tetszett e kettő közül, ha már választani kell.

2013. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az általatok említettek mind nagyon jók, a Piszkos Fred, a kapitány az egyik kedvencem. Nekem még tetszett Az elveszett cirkáló is. :)
2013. júl. 26. 14:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, Az elveszett és A megkerült cirkáló is nagyok. :) Tudom, hogy Rejtőt elsősorban nem a tájleírásai miatt szeretjük, de A megkerült cirkálóban a leírásokat egyszerűen imádom. Meg aztán Fülig Jimmy interpretációja is sokat dob a dolgon. :)
2013. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem nagyon jók ezek is:


Az előre tolt helyőrség

Tigrisvér

Az elátkozott part

Egy bolond száz bajt csinál

2013. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem a két kedvencem az Elveszett cirkáló és a Három testőr Afrikában. Rengeteget nevettem mindkettőn :D
2014. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!