Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket olvassak?

Kedves97 kérdése:

Milyen könyveket olvassak?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy szeretek olvasni, de eddig csak ilyen felkapott könyveket olvastam mint a harry potter, twilight, az 50 árnyalat mind 3 részét. Nem igazán vagyok otthon a témában mert mindig azt olvastam amit mások is olvastak mert csak ezeket ismertem. Tudnátok ötleteket adni?

16/L



2013. júl. 25. 00:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Itt egyesek a langyos vizet isszák, pedig Pynchon a posztmodern, nem amúgy rengeteg jó könyv van. Így elsőre ajánlanám a Lio O : Öreg Can vándorlásait azon gyorsan túl lennél talán jönne egy kis apetit és rákapnál Bulgakovékra.
2013. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem voltam képes végigolvasni őket, azt hiszem, belehaltam volna. De mivel szeretek otthonosan mozogni a világban, rendszerint adok egy esélyt az újonnan megjelenő könyveknek is. A többségük katasztrofális, de még a "szürkéből" is elolvastam pár fejezetet, hogy képben legyek. (Az altatás nélküli vastagbélbiopszia egy fokkal kellemesebb élmény volt.)

Szóval soha nem ítélkezem előzetes tájékozódás nélkül. A kortárs bestsellerek között is felbukkan időnként egy-egy gyöngyszem, de kb. olyan gyakorisággal, mint ahogy az aranyásó egy aranyszemcsére bukkan a sárban.

2013. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!