Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJG! Szerintetek milyen...

SzJG! Szerintetek milyen színű szeme van Reninek? És a többieknek? Ti hogyan képzelitek el?

Figyelt kérdés

Ha jól emlékszem, nem sok utalás van erre a tulajdonságra, a Kalauzban pedig nem igazán tudtam kivenni a színeket :o3

Előre is köszönöm a véleménymegnyilvánulásokat! :) (úúú, de hosszú szó!)



2013. aug. 15. 19:33
 1/10 k.veronika199 ***** válasza:
100%
szerintem zöldes-kék szeme van én legalábbis úgy képzeltem el mindig
2013. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
reninek szerintem barna szeme van.Kingának is,Virágnak zöld
2013. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
csak Corteznek említik a kék szemét (ami elég fura fekete hajjal) de szerintem Virág zöld, Dave szürke, Jacques is szürke, a többi barna lehet. (nem olvastam a Kalauzt, csak így képzelem el!)
2013. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, bocs, hgy ellentmondok magamnak, de a 2. részben amikor Arnold és Virág a vámpírokról vitáznak, Virágot barna szemūként említik. Amúgy logikusabb lenne barna szemmel, a tiszta zöld elég ritka
2013. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
szerintem azért említi többször LL azt, hogy Corteznek kék a szeme, és (majdnem) fekete a haja, mert ezzel még különlegesebb lesz. Tényleg létezik ilyen, szóval semmi "természetfeletti" nincs benne, mégis még vonzóbbá teszi C. személyét (mégis, melyik lány nem ájul el a kék szemektől? :D)
2013. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5. válaszoló: én.

=)

2013. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Virágnak sötét szeme van

"Olyan buta mosollyal várta a véleményem, hogy egy pillanatig

haboztam. Eddig a szemébe fésült hajától nem láthattam, hogy

sötét haja és szeme mennyire elüt a sápadt bőrétől. Ráadásul olyan

nagyra nyílt szemekkel nézett rám, hogy hasonlított egy

mangafigurára."

2014. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Reni szerentem valami sötétebb zöld ,Kingának és Ricsinek barna a többieket mindig máshogy képzelem.( kivéve Cortezt akinek egyértelműen kék) ;)
2014. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, ugye, az SzJG elején sokszor emlíve van hogy Virág a nagy barna szemeivel valahogy (nem tudom hogy) nézett, tehát Virágé barna. Cortezé egyértelmű, KIngáé nincs leírva, úgy emlékszem hogy Ricsinek barna, és Reninek zöld/zöldeskék.
2015. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Egyedül azt említik, hogy Corteznek milyen színű a szeme. Ez pedig azért van, mert ő az akiben a könyv olvasása során bele kell szeretni. Reni pedig külsőre abszolut sablonkarakternek mondható.(És ezzel nem az írónőt akarom bántani). A szeme színét nem írták le, a magasságát sem. A mellei nem túl nagyok, viszonylag jó alkatú a hajszíne meg szőkés barnás. Szóval külsőleg egy kicsit mindenki azonosulni tud vele. Ami szerintem nem baj, mert a belső tulajdonságai alapján VAN SZEMÉLYISÉGE!!! Ami egy pár könyv főszereplőjéről nem mondjató el. Pl. az Alkonyat. Bellanak konkrétan nincs is kedvenc színe!

Szóval csak azt akarom mondani, hogy Laura olyanra próbálta formázni Renit, hogy ha csak külsőleg is de mindenki azonosulni tudjon vele. De ez csak az én velemenyem!!

2016. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!