Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok könyveket?

Ajánlanátok könyveket?

Figyelt kérdés
Most valami olyat olvasnék, ami főbbként valóságon alapuló, a modern időkben játszódjon, de van benne egy kis misztikum is. Semmiképpen se legyen tinikönyv, se romantikus. Inkább valami komolyabb, thriller esetleg.

2013. aug. 16. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Dan Brown könyvei tetszenének a leírtak alapján. Angyalok és Démonok, A Da Vinci-kód és az Elveszett jelkép. Szerintem mindhárom zseniális, én imádom őket. Próbálj rá, ha még nem tetted. :)
2013. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Tolvajok városa? Van róla film is.
2013. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez jól hangzik. Ismerem őket. Filmben is nagyon jók, könyvben meg biztos érdekesebb :) Köszönöm
2013. aug. 16. 12:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Steve Berry könyvei


[link]

2013. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekesnek néznek kis Steve Berry könyvei is. Melyik az, amit elsőként ajánlanál tőle? A Cotton Malone sorozat érdekesen hangzik elsőre. Főleg a pozitív kritikák miatt is
2013. aug. 16. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:
A Cotton Malone sorozatot elkezdheted olvasni az elejéről. Mindegyik része tetszett nekem, különösen a Templomosok öröksége és a Velencei árulás. Tulajdonképpen csak a Harmadik Titok nem jött be annyira, de a többi mind jó.
2013. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Kan Follett, Dan Brown és Steve Berry le fognak foglalni egy ideig :)
2013. aug. 16. 16:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Antony Beevor: D-nap vagy szintén tőle: Sztálingrád.

Ez elég komoly, valósághű és vannak benne furcsa dolgok. Modern időkben játszódik és nem gyerekeknek való, és szerencsére szerelem sincs benne.

2013. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!