Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ilyesmi könyveket?

Tudtok ilyesmi könyveket?

Figyelt kérdés

Ami olyan, mint az SzJG, csak egy fiú szemszögéből, és legyen benne szerelem is. És ne haladjanak benne olyan lassan a dolgok, mint az SzJG-ben. Mint pl a Tökéletes kémiában, amikor a srác szemszögéből vannak leírva a dolgok.

Előre is köszi :))



2013. aug. 27. 16:17
 1/3 anonim válasza:
100%
Hát van mondjuk a: A Kiss In Time, ami ugyanúgy van megírva, mint a Tökéletes Kémia, mármint a fele a lány szemszögéből játszódik, a fel pedig a fiú szemszögéből. Van még a Tökéletes Kémia második része is: Vonzódás szabályai. Meg van a Beastly, ami csak fiú szemszögből van viszont, abban ugyanolyan lassúsággal haladnak, mint az SzJG-ben, viszont ez a könyv (a Beastly) egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet, szóval azt nem ajánlanám... Remélem segítettem!
2013. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)) A Kiss in time-ba beleolvastam, de annyira nem tetszett. És a Tökéletes kémiával inkább az írás stílusra gondoltam, de beleolvasok majd mindbe :))

Tényleg köszi a választ, aki tud még írjon légyszi :)

2013. aug. 28. 01:17
 3/3 A kérdező kommentje:
ja, nem csak az írásstílusára, hanem a srác stílusára is :))
2013. aug. 28. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!