Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen témájú könyvek érdeklik...

Milyen témájú könyvek érdeklik szerintetek a legtöbb fiatalt manapság?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 09:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

utolsó: valamilyen szinten igazad van, én ismerek olyanokat, akik szoktak olvasni, de lehet, hogy a többség tényleg nem. A kötelezők szerintem nem jók példának, mert azt tényleg elég sz*r olvasni, én legalábbis nem szeretek kötelezően megmondott dolgokat olvasni, hanem inkább olyat, ami érdekel. A kötelező csak púp az ember hátán, nem hiányzik szinte senkinek. A magyar média pedig szánalmas, aligalig van egy olyan műsor, aminek lenne értelme. Ez az én véleményem, másnak lehet más, tiszteletben tartom :)

harmadik

2009. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:42


Pár éve tényleg így volt sajnos, de manapság már azt tapasztaltam, hogy kezd újra divatba jönni az olvasás a fiatalok körében :)

2009. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:01


Szerintem a kötelező olvasmányok között is vannak olyan könyvek, amiket érdemes lenne elolvasni, mert igen jók! Oké, lehet, hogy csak púp az ember hátára, de ez egy ilyen "illendően ott lévő púp", ha érted mire gondolok:) A média pedig... így igaz, ahogy leírtad!!!

2009. nov. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:42


Én sajnos nem ezt tapasztalom:( Én csak olyan emberekkel tudok különböző könyvekről beszélgetni, akik minimum 25 évesek.

2009. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jaj, az előzőt erre írtam: A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:51, csak rosszat másoltam be!!:)
2009. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom ások mit olvasnak de én az Oroszlánszívű testvérek és az Abigél-el kezdtem(a mesék után:) )és akkor szerettem meg a könyveket és az olvasást. De szeretem a Harry Potter-t, Anna Gavalda könyveket, Coelhot, Jane Austen-t az Alkonyatot, Csáth Géza könyveit... Szerintem az a baj hogy nehéz megtalálni a jó könyvet mármint sok jó könyv van de ami nekünk tetszik mindenki más... :)
2009. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy a fiatalok nem olvasnak...Ha nem a nyávogós naggyonmenő ifjúságimagazinfejű plázacicákat és a különféle lenyalthajú és túlérző és sorolhatnámmilyenstílusú fiúkat nézzük ami kb a mai fiatalok 20-30%a akkor a többi szeret olvasni, maximum válogatósabbak és csak azt olvassák ami tetszik nekik és teljes mértékben megfelel a követelményeiknek.:D Nekem a barátnőm azt állíttotta, hogy nem szeret olvasni, de mióta kezébe vette a Da Vinci kódot azóta különös módon szeret.:)
2009. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!