Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek folytassam?

Szerintetek folytassam?

Figyelt kérdés

Írok egy könyvet, és már van 157 gépelt oldalam. A testvéremnek és két barátomnak tetszik, de itt sokan azt mondta rá, hogy: pfúj, förtelem, ezt nem lehet elolvasni.

Szerintetek folytassam? Őszintén.



2013. szept. 22. 13:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Könyvkiadáson véletlenül se gondolkodj! Ezt csak mondom, hogy felesleges. Ha később szeretnél kiadatni, akkor sokat gyakorolj. A sztori alapjában nem rossz, de nem is a legjobb... Én is írok... Bár én nem ilyet. (Ha érdekel írj üzit.) Írjál fanfiction-t blogon! (Biztos van egy sztár akit majmolsz, vagy éppenséggel jobban bírsz.) Írjál fogalmazásokat! Mind- mind sokat segítenek, de mindig mutasd meg egy nálad idősebbnek. Szüleidnek, (nagytesónak ha van) vagy keress valakit a neten, aki elolvasná, és javítaná. Mert hát a hibáiból tanul az ember. Ha World-be írsz (ajánlatos) akkor aláhúzza pirossal a hibás szavakat. Azokat mindenképp javítsd ki! Érdemes többször is áltolvasni, hogy mit írtál, mert azért a World is csak a helyesírási hibát javítja. Mondattant nem végez! Sokat gyakorolj! Jó írást!
2013. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Word-ban írom, de nekem nem javítja ki a hibákat. Amúgy köszönöm szépen a választ.

:D

2013. szept. 24. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!