Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek jó a történet?

Szerintetek jó a történet?

Figyelt kérdés
szonjanaploja.blogspot.com kicsit sok benne a varázslat de mi a véleményetek róla?Mit változtassak?

2013. szept. 23. 16:38
 1/4 anonim válasza:

A történet nagyon jó, szerintem sok fantázia van benne. A helyesírásodat próbálhatnád kicsit fejleszteni, mert szinte minden mondatban van hiba. A bemutatkozásodban is csak úgy hemzsegnek a hibák, azt én a helyedben mindenképpen kijavítanám, itt van helyesen:

"Szia, Rebi vagyok, a koromat nem mondom,szeretek olvasni,írni és zenét hallgatni :) ennyi elég is, ha van kérdésed itt kérdezz: [link]

Egyébként ha előtte beírnád a Word nevű programba, pirosan aláhúzná a hibáidat, és kijavíthatnád őket. A következő fejezeten kipróbálhatnád, mert ez így lerontja (az egyébként jó) történetedet.

2013. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. szept. 27. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:

A bemutatkozás feléig el tudtam olvasni.

Bocsi, de ha így kezdesz bele, sokan már az elején abbahagyják a tucat hatás miatt.

2013. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként a történet nagyon erőltetett szerintem :/ de valamikor már bele akarok rakni ezt/azt de akkor meg túlzsúfolt lesz.Hogyan változtassak rajta?
2013. szept. 27. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!