Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem tudom milyen könyvet...

Nem tudom milyen könyvet olvassak, mondanátok párat?

Figyelt kérdés

Már sokat nézegettem a neten meg a könyvesboltban is, de csak nem jutottam dűlőre. Szinte az összes könyv ugyanarról szól. Az ifjúsági könyveknél kb. az összes arról szól hogy különcnek érzi magát nincsenek barátai, szerelmes lesz, összejönnek-szakítanak vagy nagyon népszerű, de új helyre kerül és akkor lesz szerelmes vagy valami különleges képessége lesz, de nem mondhatja el, találkozik valakivel, meg kell menteni ezt meg azt és szerelmes lesz. A krimiket is nézegettem de ott meg a tökéletes, csodálatos, mindent tudó, elképesztő ügyes, szép nyomozó/titkos ügynök rájön a megoldásra ami lehetetlen de neki sikerül. Az ilyen rejtélyes, titkos könyvekben meg valaki rájön valamire de megölik. Hagy egy nyomot és akkor mindenki nyomoz utána, de őket is valami gazdag de buta ember megpróbálja megállítani. A krimin és az ifjúságin kívül más kategóriában nem gondolkodtam. Előfordulhat hogy némely könyv meglepetést okozna ha elolvasnám ezek közül, de első ránézésre nem tűnik túl bizalomgerjesztőnek. Viszont nem ítélkezhetek míg nem olvastam.

Mondanátok párat ebből a két kategóriából? Olyat amit ti személy szerint is olvastatok és kérlek írd le róla a véleményedet és kb. a tartalmát.

Előre is köszönöm!

14/l



2013. okt. 19. 15:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Próbáld meg szerintem az Éjszakai Cirkuszt Erin Morgenstern-től. Be kell vallanom hogy az első körübelül 80 oldalt untam,de utána egyszerűen magávalragadott,lebilincselt. Nem bírtam letenni. Romantikus,kalandos,izgalmas és sok fantázia van benne,de emellett hű a valósághoz is.

Mindenképpen ajánlom :) 14 (decemberben) /L

2013. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!