Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok az írásomról?

Mit gondoltok az írásomról?

Figyelt kérdés
Zuhanok a sötétségbe. Az emlékek gőzmozdonyai úgy süvítenek el mellettem, mint a tomboló hurrikán: feldúlva mindent. Érzem a vágyat, a szerelmet újra, de érzem a kínt és a rettegés félelmetes és kifürkészhetetlen késztetéseit is. Minden lepereg előttem, a születés felfoghatatlan emóciója, amint a ködös tekintet felfedezi az újdonsült otthonát; az első barát, akivel az óvoda udvarán babázunk, miközben kifecsegtük a legmélyebb titkainkat; az első csók, amit az akkori „életünk szerelmétől” kaptunk; a házasság, az örök elkötelezettség, melyet a legtöbben nem tudtak betartani; az öregedés folyamata, ahol rájöttünk, hogy az életünk hiába való volt; és végül a jól megérdemelt halál, mely felkért minket életünk utolsó táncára. Én is épp ezt csinálom most: lassú keringőt ropok a Végzettel. A ruhám a sötétség, a vékony fátylas valóság, amit az élet pántlikája ölel körük. Csak forgok és forgok, olyan érzéssekkel telve mintha repülnék. A zene egyszerre lágy és vad, afféle, ami maga mozgatja az ember lábait. És ekkor az egész idilli kép szilánkokra törik, melyek élesen belefúródnak az akkor még fel-lemozgó mellkasomba, ettől én is darabjaimra esek szét. A tánc befejeződött.

2013. okt. 20. 15:28
 1/3 schocko ***** válasza:
Nem tudtam meg belőle semmit, amit eddig nem tudtam volna...
2013. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit dagályos. Alapvetően nem írnál rosszul, de a kevesebb néha több. Ez pedig számomra több az egészségesnél. Ez giccses.
2013. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gyémántlány ***** válasza:
Erőltetett. Olyan, mintha nem úgy írtad volna, ahogy a legjobb történetek születnek; erről a pár sorról süt, hogy erőlködtél, hogy direkt túlbonyolítva raktad össze a mondatokat. Nekem fárasztó volt végigolvasni.
2013. okt. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!