Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Létezik olyan, hogy könyvet...

Létezik olyan, hogy könyvet ír valaki az én ötletem alapján?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó történetem és szeretném hogy kiadják könyvben, viszont én nem tudok úgy fogalmazni. Valószínűleg vontatott és unalmas lenne, ha én írnám. Szóval tud valaki olyan lehetőségről, hogy megírják nekem... Ha létezik ilyen, mi a menete?

2013. okt. 23. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekik szokták írni a köszönőt az írók, pl. Köszönöm a segítséget amit nyújtott Kiss Antal barátom, nélküle nem valósult volna meg ez a könyv.


De az ő neve szerepelne a könyvön, neki menne az esetleges bevétel. Erről persze lehet egyezkedni, de én speciel még nem hallottam olyanról hogy megosztoztak volna az emberek pénzen, hírneven :) Nekem is sok jó ötletem van próbálnám tuszkolni a páromra, hogy írja meg, mert ő író szeretne lenni, meg is van a tehetsége hozzá, írt is már teljes könyvet. De nm írja meg az én ötletem, pontosan azért mert azok az enyémek és nem az övék. Nem érzi "saját gyermekének".

2013. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Léteznek bérírók, jó drágán dolgoznak, változó minőségben.
2013. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szeretem a könyveket ***** válasza:

írd le privátban én megírom tiédd a dicsőség

de csak hogy ha tetszik az ötleted

több könyvet írtam már

2013. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!