Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Emily Brontë: Üvöltő szelek...

Emily Brontë: Üvöltő szelek Hány éves kortól ajánlott? Mennyire érthető a szövege? Vélemények?

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kilencedikes voltam, amikor magamtól olvastam (nálunk nem volt kötelező). Elég rég volt, szóval nem tudok konkrétan válaszolni a kérdésedre, de simán értettem és nagyon szerettem.
2013. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Kérlek, ne definiáld Vörös Pöttyösnek ezt a könyvet...


Én 17 évesen olvastam, és tetszett. Ha szoktál szépirdalmat olvasni, akkor sok gondot nem jelenthet, ellenben vontatottnak és unalmasnak fogod találni.

2013. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen olvasható a szövege, nem zavaróan régies a nyelvezete.

Én úgy gondolom, ez egy kortalan regény, 12 évesen ugyanúgy olvasható, mint 60 évesen.

Ha az izgalmat keresed benne, valószínűleg nem fogod megtalálni, mert az nincs benne, de egy érdekes, valósághű képet fog mutatni neked az akkori életről és szokásokról, a karakterek története jól kidolgozott, az írásstílus kellemes, gördülékeny, tehát egy élvezhető regény lesz a végeredmény.

2013. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 5. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Maga a szöveg nem bonyolult, csak a felépítése. Gyakran ugrál a mult és a "jelen" közt, több elbeszélője van, szerintem 13 éves kortól egy normális gyerek megérti.
2015. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
En 13 evesen olvastam el 3 nap alatt. Nekem nagyon tetszett. Eleinte azt hittem,hogy a szovege nehez lesz,de kellemesen csalodtam. Nagyon konnyu szovege van,meglehet erteni es a mu sem unalmas,mindig tortenik valami. Gyonyoru konyv,csak ajanlani tudom.
2016. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!