Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek mi a kedvenc műfaja?

Kinek mi a kedvenc műfaja?

Figyelt kérdés
Egy új könyvet szeretnék írni,de nem tudom, hogy milyen műfajban,ezért kérném a véleményeket.

2013. nov. 13. 16:50
 1/7 Mirk ***** válasza:
100%
Az legyen a kérdés, hogy mit tudnál jól megírni. Hiába veszik az emberek a krimit, ha nem tudod megírni. Ellenben ha olyasmivel próbálkozol ami a legjobban megy, sikered lehet a műfaj népszerűségétől függetlenül is.
2013. nov. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha könyv, akkor regény, azt hiszem, bár kedvelem az emberiség drámákat is.

(Zsánerben meg az urban fantasy. És ezzel még mindig egyedül vagyok, a jelenleg vezető kedvelt témakör a romantikus lányregény E/1.-ben, lehetőleg naplóregény formában.)

2013. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem igazabol a sc-fi,a fantasy es a krimi amitjobban tudok irni.
2013. nov. 13. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Szociográfia.
2013. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp a saját kedvenc műfajodban írd, mert egyértelműen ahhoz értesz a legjobban.
2013. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi:)
2013. nov. 14. 14:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha fantasyt írnál akkor próbálj meg valami egyedit alkotni mert nagyon sok a tucatfantasy.
2013. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!