Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok erről a részletről?

Mit gondoltok erről a részletről?

Figyelt kérdés
- Én is ember vagyok, ami annyit tesz, hogy követek el hibákat. Hogy egyenesen belesétálok a csapdákba, anélkül, hogy belegondolnék a következményekbe. Hogy megbántom a szeretteimet anélkül, hogy arra gondolnék, hogy ez mekkora fájdalmat okoz nekik. Ember vagyok és néha önzően cselekszem, nem gondolva másokra, csak arra, hogy nekem jó legyen. Ugyanakkor ember vagyok, így képes vagyok mindennél jobban szeretni. Képes vagyok mindenkinél kedvesebb és megértőbb lenni azért, hogy boldognak lássam azt, akit szeretek. Meg tudom nevettetni azt, aki nehéz időszakon megy keresztül. Képes vagyok megmutatni az irányt azoknak, akik nem tudják merre tartanak. Ember vagyok. Ilyen vagyok.

2013. nov. 30. 16:27
 1/8 tintin2 válasza:
Nekem nagyon tetszik :) honnan idézted? vagy te írtad?
2013. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én írtam :) Köszi!
2013. nov. 30. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Nem az a tucat szöveg, amit sokszor írnak. Mély és érzelmes.^^
2013. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. nov. 30. 22:23
 5/8 Gyémántlány ***** válasza:
Kicsit erőltetett, de mondjuk egy romantikus, érzelmektől túlfűtött szereplőket tartalmazó lányregénybe egészen beleillik. Próbálj meg eredetibb gondolatokat írni, vagy csak kevésbé tucatul megfogalmazni, amit gondolsz. Ilyenből már túl sokat olvastam ahhoz, hogy tetszen... Ne haragudj...
2013. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, köszi a választ! :)
2013. dec. 3. 06:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, nekem nagyon tetszik, teli van érzelmekkel, mégsem csöpögős, ráadásul nagyon jól megfogalmazza az igazságot. Egy könyvet írsz, és annak egy részlete?
2013. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves vagy :)

Igen, könyvet írok, de nem csöpögős lányregény lesz, csak lesznek benne érzelmes részek is :)

2013. dec. 4. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!