Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki tud ajánlani valami jó...

Valaki tud ajánlani valami jó ifjúsági regényt, szerelemmel, ami esetleg naplószerű? 15/L

Figyelt kérdés

2013. dec. 27. 17:07
 1/5 anonim válasza:

Szia! Olvastad már a Szent Johanna Gimit? Ha nem akkor én ezt ajánlanám és a Bábel is jó könyv. Mindkettőt Leiner Laura írta.

Ally Carter Gallagher lányos könyveit is ajánlanám. Nekem az is tetszett. [link]

2013. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tutira olvastad a Szent Johanna Gimit. Nos, ha azt tetszett, akkor tetszeni fog a Nyitótánc, esetleg a Hűvösvölgyi suli, meg talán a D.A.C.

Én az ilyen ifjúsági könyvek közül ezeket szerettem a legjobban: Figyelj rám, Tökéletes, Altatódal, Tökéletes kémia, Heti csaj, A soha határa, Amíg élek, Csillagainkban a hiba, Mielőtt elmegyek, Tizenhárom okom volt, Easy, Dublin street, Anna és a francia csók, Összekuszálva, Gyönyörű sorscsapás, Pushing the Limits

Ha viszont kicsit el tudsz rugaszkodni ezektől a sztoriktól, és olvasnál valami mást, akkor ajánlom a Beavatottat, az Obszidiánt és Az angyalt. Három legkedvencebb könyvem!:)

2013. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Nyitótáncra :)
2013. dec. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olvastam az SZJG-t, a Bábelt, a Tökéletes kémiát, a Segytség, YouTube-sztár lettem-et, az Egy különc srác feljegyzéseit, de nekem ezek a napló vagy feljegyzésszerű dolgok jönnek be. Köszi a válaszokat! :D
2014. jan. 1. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Lídia 16.Ez a kedvencem :)
2014. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!