Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Regényt szeretnék írni,...

Regényt szeretnék írni, kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés
Szóval,már régebben elkezdtem írni egy regényt,ami körülbelül úgy kezdődik,hogy a lánynak nincsenek barátai,kiközösített az iskolában.Amikor elkezdtem ezzel nem is volt baj,de ahogy mostanában többet olvasgattam,sok regény így kezdődött. Gondolkodtam azon,hogy egyszer elviszem,hogy kiadják,de attól félek emiatt,tömegkönyvnek tűnhet az enyém. Így akkor már nemis éri meg kiadnom valamikor?

2014. jan. 3. 03:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tucatterméket egyébként sem tudod kiadatni, max a saját pénzeden. De teljesen fölösleges a kiadáson gondolkozni, amíg nincs regény. Előbb valóban írj egyet, aztán majd töprengsz a továbbiakon.
2014. jan. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem érné meg nagyon drága sikeres író 1 könyv miatt úgy sem leszel ha ez a cél!
2014. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha tényleg tucat akkor inkább keress egy másik ötletet valami eredetibbet és azt csináld meg regénynek kiadásra, ha csak magad akarod vele szórakoztatni akkor maradjon csak ez.
2014. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm:)
2014. jan. 3. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!