Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimivel...

A Szent Johanna Gimivel kapcsolatban szeretnék kérdezni: Milyen lesz a vége jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
Írnátok a végéből arra utaló részt,hogy milyen lesz a vége? Jó vagy rossz?

2014. jan. 3. 17:47
 1/6 anonim válasza:
nagyon jóóóó! :) *.* én tegnap végeztem vele! :):
2014. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mi?
2014. jan. 3. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:

is-is...jó, mert Párizsba költöznek Cortezzel(ha annyira akarod tudni) és rossz, mert szétesik a csapat :/ mindenki máshova megy tovább, persze ez várható volt...

de #szeretjukazirononket nagyon!! <3

2014. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem szomorú.

alapból nem vagyok egy nagy SZJGer, de az utolsó oldalakat többször is elolvastam és közben bőgtem. Nagyon hűen írja le, hogy milyen elszakadni, továbblépni, és felnőni.

De egy ilyen könyv, amiben a fiatal főszereplők között ilyen szoros barátság van sosem lehet teljesen HappyEnd. Csak úgy, mint az életben. :)

2014. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Megvannak az utolso részek? Mert ha nem eltudom pdf.be küldeni.
2014. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlást,de ,most olvastam ki a hetet és én jobban szeretek könyvből olvasni,mert iskolába lehet vinni,utazásokra... Szóval nagyon köszönöm ,de nem. :) :) :)
2014. jan. 5. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!