Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért jön ki Voldemort pálcájá...

Miért jön ki Voldemort pálcájából Cedrik árnya a Priori Incantatemnél, amikor Féregfark ölte meg a fiút?

Figyelt kérdés
A 4. könyvben, amikor V. újra testet ölt.
2014. jan. 13. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert Féregfark Vordemort pálcájával ölte meg Cedriket. A Priori Incantatem a pálcára vonatkozik, nem a varázslóra.
2014. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De miért használta volna V. pálcáját, van sajátja. V.-én a talárban volt abba, abból vette ki utána.
2014. jan. 13. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hűű és tényleg! (igen, utánanéztem a könyvben) Talán Rowling bakizott, vagy lehet magyarázni azzal hogy a gyilkos szándék (ami az adavához kell) nem Féregfarktól, hanem Voldemorttól származott. De ez így akkor is sántít...
2014. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, de azért válaszolok. Az az ok, hogy Féregfark Voldemort pálcájával ölte meg Cedriket. Féregfarknak nem volt saját pálcája (gondolom hátrahagyta, mikor eljátszotta a halálát és patkánnyá változott). A 7. kötetben is le van írva, hogy az elrabolt Ollivanderrel csináltattak neki pálcát, mert nem volt neki.
2019. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!