Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok erről a történet...

Avrilfan4ever kérdése:

Mit gondoltok erről a történetről?

Figyelt kérdés

[link]


Ez egy blog amit én szerkesztek. A történet mégcsak vázlat. A könyv rövid leírása: ,,Milyen lehet egy egyetemista lány akiből egyszercsak énekesnő lesz? Valószínűleg olyan mint Avril Lavigne. No de az milyen? Hosszú szőke haj, vagány de mégis csajos stílus, ritmusos és fülbemászó dalok. De most térjünk vissza az egyetemista lányhoz. Van egy egyetemista lány aki álom naplót ír. De ez az álom egyszercsak teljesül. Az álomból valóság lesz a lány élete pedig teljesen felborul. Ez a lány én vagyok."

Egy történet a nagy álmokról, azok megvalósításáról és az első szerelemről.



2014. jan. 17. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát én soha nem olvasnék el egy ilyen történetet annyira nem az én világom. De ettől függetlenül is elég sablonnak tűnik. Úgyhogy csak egy dolgot tennék hozzá: az ilyen történetek a KARAKTEREKEN múlnak. Akkor hozz be egy szereplőt, ha legalább három (de ilyen történet esetében inkább több, a lényeg hogy határozz meg egy számot és ne engedj belőle) értelmes és egyedi tulajdonságát fel tudod sorolni. Az nem egy karakter, hogy Rebi a neve és jó csaj és egy ribi. Emellé legyen még legalább 2 tulajdonsága, ami egyedivé teszi. Erre tessék figyelni, mert sokan emiatt írnak teljesen élvezhetetlen sztorikat.
2014. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonlít Meg Cabot Airhead című könyvéhez
2014. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12 egy tucat.
2014. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A barátaim szerint nem tucat. Meg én még nme olvastam olyan könyvet amiben megtörténnek ezek az események. A karaktereket pedig a barátaimról mintáztam. Minden amit leírok egy az egyben ugyan olyan mint a barátaim.
2014. jan. 18. 16:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Ok, attól hogy ez még nincs megírva semelyik könyvben, nem biztos hogy jó. A barátaid meg elfogultak, ennyi. De ha te szereted írni, és nincsenek vele komolyabb terveid, egynek elmegy...
2014. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Maga a történet az alapvetően egész jó.

Csak Dóri stílusa...nem mintha bajom lenne Avril Lavigne-vel, de minden énekesnek meg van a saját stílusa. Dóri kitalálhatna magának egy sajátot, ahelyett, hogy Avril-ről szedné.

2014. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Már bocs, de szerintem ez nem olyan érdekes könyv. Meg van a SzJG az elég. Ez szerintem sablonos. Legalábbis én nem olvasnám el. Figyelmedbe inkább a misztikus, sci-fis fantasy könyvek írásával próbálkozz. Szerintem azok a könyvek az emberiség 100 százalékából 80 elolvassa. De persze csak azok akik szeretnek is.
2014. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy így gondoljátok. A barátaim szerint tényleg jók és igen volt olyan akinek nem tetszett mégis a barátom! Nem Avril stílusát koppintom Avril-t csak megemlítem a könyvben.
2014. jan. 19. 11:47
 9/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ha nem érdekel a véleményünk, és nem fogadod el a kritikákat, akkor minek kérdezed?

És de, koppintott Avrilt. Szerinted egy sztár örülne annak, hogy valaki más a saját dalaival koncertezik, és a kinézettét másolja? Nem.

2014. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem baromi unalmas. Tucat! A főszereplő konkrétan Avril Lavigne2,semmi stílusa. És ezt a történetet egyszer már megcsinálták sorozatban csak nem egyetemista,hanem gimnazista lánnyal a sori pedig:Hannah Montana.
2014. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!