Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a történetről?

Figyelt kérdés

Rohanok. Nem szabad elkésnem. Első nap. Vajon milyen lesz? Képes vagyok rá? Már nem érzem a lábamat. Érdekes. Most nem érdekel. Izgatottságom, kíváncsiságom és félelmem hajt. Mindjárt ott vagyok. Szívem egyre hevesebben ver. Itt vagyok. Izmaim egyre merevebbek. Nem tudok mozdulni. Be kell mennem! Meg tudom csinálni! Megvan! Már mindenki itt van, csak a mester nincs. Istenem, vajon kedves lesz? Vagy goromba és rideg, mint a tavalyi? Itt is van. Fiatal. Meglepően fiatal. Milyen idős lehet? Van neki családja? Bemutatkozik. Dénes. Barna Dénes. Milyen szép a neve. Mosolyog. Sokat. Kedvesnek látszik. Gyönyörű a szeme. Barna. Van benne valami különleges. Percekig csak nézem. Elmerengek tekintetében. Hirtelen beleborzongok. Mi történik velem? Furcsa érzés. Valami történni fog. Érzem. De micsoda? Elszállnak gondolataim. Hozzám szólt. A nevemet kérdezi. Szívem a torkomban. Nagy Katalin. Feleltem. Mosolyog. Most is mosolyog. Gyomromban pillangók. Különös. Ennek nem szabadna lennie. Mi van ha..? Nem! Nem gondolhatok rosszra. Itt vagyok és a feladatomra koncentrálok, amit a mester kiadott. Elfáradtam. Nem bírom. Meg kell állnom. Rám nézett. Folytatnom kell! Néz. Ügyetlennek érzem magam. Idejön. Segít. Nagyon kedves. Jó az illata. Megmutatom! Megcsinálom!

Vége a munkaidőnek. Megyünk haza. Hiányt érzek. A mester közvetlen, viccelődő személye hiányzik. Este van. Lefekszem. Különleges, furcsa és fárasztó nap volt. Másnap reggel megint eszembe jutott. Érdekes érzés. El kell felejtenem! Telnek a percek, múlnak a napok. Csak rá gondolok. Itt van. Megint a munkanap. Milyen szép a szája ahogy mozog, mikor beszél. Micsoda? Egy nagyon nagy szikla került szívemre. Feleség? Gyerek? Miért velem történik ez? Várjunk csak! Miért lettem ilyen szomorú? Lassan telnek a percek. Ő olyan aranyos. De ott van neki a családja. Velem nem törődik. Sokszor veszem észre, hogy rám néz. Visszanézek. Ő elmosolyodik, de tekintetét nem kapja el. Nem bírom! Gyorsan folytatnom kell a munkát.

Vége a napnak. Szomorúan fekszem le. Következő napjaim szörnyen telnek. Nem tudok koncentrálni. Csak Ő. Csak Ő kell nekem! Hirtelen beugrik egy kép. Lehet, nem is olyan kedves, mint gondoltam? Ilyenre gondolni sem szabad. Lefekszem. Holnap megint mennem kell. Zaklatottan ébredek. A mesterrel álmodtam. Szerelmes vagyok. Álmomban döbbentem rá. Miért? Hisz csak kétszer láttam. Mennem kell. Kezdődik a munka. Nem megy túl jól. Beszél hozzám. Gonosz. Nem tetszik neki a hozzáállásom. Nem tudja! Fogalma sincs róla, hogy szeretem. Fáj minden szava. Csak rosszat mond. Szemem megtelik könnyel. Gyorsan megtörlöm. Nem láthatja. A napom rosszul telik. Sírás közeli állapot. Egyfolytában küzdök a könnyeimmel. Hozzám szól. Kedves. Megszólaltam. Bár ne tettem volna. Félre értett. Ne! Kérem, én nem úgy gondoltam! Ne! Késő. Mindent elrontottam. Megszakad a szívem. Többé nem mosolyog rám. Éreztem. Tudtam, hogy rossz fog történni! Nekem ennyi volt. Senki nem értheti. Még én sem értem. Nem élhetek így tovább. Szerencse, hogy közel vannak a vonatsínek. Nem szabadott volna beleszeretnem. Idősebb nálam. Családos. Megbántam. Ennyi volt!


2013. okt. 4. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
sz*r. mindenhol pontok. és felkiáltó jelek. semmi mondanivaló. nincs értelme. sz*r. mester? munkaidő? WTF?
2013. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem valami izgalmas, egy egész kisregény, de ezt el lehetne pár mondatban is mondani. Ráadásul ezek az 1-2 szavas mondatok számomra baromi idegesítőek.

Nem érzem benne az igazi érzelmet, csak általános dolgok vannak benne.

Ne haragudj, de nekem nem tetszik.

2013. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Semmi mondanivalója és kiszámítható.Leginkább tőmondatokat használsz, ami miatt az olvasása nehézzé és idegesítővé válik, valamint nem jönnek át az érzelmek.
2013. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó :)

A történet legalábbis az, de a nyelvezet nem igazán.

A tőmondatok egyértelműek ugyanakkor az irónak meg kell mozgania az olvasó fantáziáját. Tehát ajánlom hogy használj kevesebb összetett mondatot asok tőmondat helyett!

Pl.:

A te szöveged:

,,Fiatal. Meglepően fiatal. Milyen idős lehet? Van neki családja? Bemutatkozik. Dénes. Barna Dénes. Milyen szép a neve. Mosolyog. Sokat. Kedvesnek látszik. Gyönyörű a szeme. Barna. Van benne valami különleges. Percekig csak nézem. Elmerengek tekintetében. Hirtelen beleborzongok. Mi történik velem? Furcsa érzés. Valami történni fog. Érzem. De micsoda? Elszállnak gondolataim. Hozzám szólt. A nevemet kérdezi. Szívem a torkomban. Nagy Katalin. Feleltem. Mosolyog. "

Ahogy én irnám:

Fiatal. Meglepőn fiatal. Fejemben gondolatok sora fogalmazódott meg,például hogy mennyi idős, vagy hogy van-e családja. Bemutatkozott, a neve Barna Dénes. Gyönyörű név.

Szeme körül kis ráncok jelentek meg amikor mosolygott. Nagyon sokat mosolygott. Felnéztem rá, szemem találkozott az övével. Barátságos, meleg barna szeme van, és a szempár mögött sejthető vslsvalami rejtély.

2013. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elő vagyok, bocsánat, egybe akartam küldeni.

Szoval:

Sokáig néztem.Megborzongtam, mint aki álomból ébred. Furcsa érzés kerített hatalmába, éreztem, valami történni fog. Idáig ismeretlen érzés járt át, amikor megszólalt. Hangja kellemes volt, kedves. Megkérdezte, hogy hívnak. Megmondtam neki a nevemet. Nagy Katalin. A szemembe nézett és újra elmosolyodott.


Szóval én igy irtam volna.

Egy írótársad.

2013. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!