Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek Kinga karaktere...

Szerintetek Kinga karaktere nem ellentmondásos? (SZJG)

Figyelt kérdés
Egy olyan lányról, aki óvja a környezetet, törődik a rászorulókkal, karitatív munkát végez, és szociológiai pályán helyezkedik el, az ember nem gondolná, hogy ennyire lenéző a társaival szemben. Mindenkivel ordibál, hogy elérje a célját, állandóan bunkózik, hozzátenném, legtöbbször igaza van. :D De azért mégis... ti mit gondoltok erről?
2014. febr. 1. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pont az a lényeg, hogy igaza van. Csak túlságosan őszinte, szókimondó és eléggé nyers a stílusa. Elnyomja az érzelmeit, és semmiképpen nem hajlandó kimutatni őket, mert azt a saját gyengeségének tudná be. De mindig ott van, amikor szükség van lelki támogatásra, tanácsra, vagy éppen felrázni Renit az aktuális depressziójából.


Tulajdonképpen azért tűnik ellentmondásosnak, mert annyira végletesen őszinte. Ilyen a való életben nem létezik, ugyanakkor szerintem az írónő nagyon beletrafált az ő karakterével. Messze a legérdekesebb szereplő a sorozatban, nekem a kedvencem.

2014. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nekem is Kinga a kedvencem egyébként, nagyszerű szereplő. Kicsit hasonlítok is rá ebben, hogy nem mutatja ki az érzelmeit.
2014. febr. 1. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem meg kifejezetten vicces h ő olyan amilyen :D

hiányérzetem lett volna, ha nincs benne egy ilyen karakter a könyvben...

2014. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!