Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik az új könyvem...

Hogy tetszik az új könyvem részlete? (part 2)

Figyelt kérdés

Megint a napló féleség, de ezek az izgalmasabb részek.


,,Szép szerelem volt a miénk, ám rövid, akárcsak a frissen vágott haja, amit miattam csináltatott, hátha rákacsintok egyszer a folyosón...teltek-múltak a hónapok. Lelkem alvadt sebeit egy jó barátom gyógyította be, egy jó barátom, aki garázsos felsőben járt, és aki a legtöbb fekvőt csinálta meg az osztályában. Slice Atikának hívták. Párszor csókolóztunk, semmi több. Szörnyű érzés, mikor az embert kihasználják, mert jól néz ki."


"Majd egy újabb férfi sétált be az életembe. Ha po(n)tosabb akarok lenni, inkább vadul, szilajul beviharzott. Rodger. Neve ellenére nem amerikai volt, bár kifogásolhatatlan megjelenése és életvitele alapján sokan annak nézhették. Egyszerűen elvarázsolt. Ő volt a megtestesült rossz, s belőlem is kihozta ezt a rosszat. Bevezetett a az alkohol, a drogok és a különböző emberi élvezetek világába. Átformált. Megvadított. De sajnos Slice még mindig udvarolt nekem. Ez nem két ember közti őrlődés volt, hanem két világ közötti: a jó és a rossz. Melyiket válasszam?"


,,Végül mind a kettőt el kellett dobnom ahhoz, hogy rendezhessem összekuszálódott gondolataimat. A fájdalomra és a sírásra nemet mondtam, élveztem a szingliséget, bár múltam egy-két darabja még mindig ask.fm-en virít. Dan-C igaz barátnő volt, és elhívott engem a várkertbe egy hétvégén, hátha elfelejtek mindent. Csakhogy ott volt a legújabb kiszemeltje is. Hentes-Raktár Levente. A lenéző tekintete megsemmisített. Tudtam, én csak egy kislány vagyok a szemében. Több akartam lenni. Ezt az első adandó alkalommal bebizonyítottam, és most tele ezzel a net. Egyszer érzem jól magam, és ez a következménye. Nekem is kijár a boldogság. Csak tudnám, hogy merre rejtőzik..."


"Áldozat lettem. Mégis milyen világ ez? Kihasználtak, s gúnyt űztek belőlem. Dan-C újra a BFF-em, nem voltam képes nélküle éni, hiszen rajta kívül mindent és mindenkit elveszítettem. Bár még mindig keringenek rólam a pletykák. de azt hiszem kezdem megtalálni a boldogságot, amit én egyszerűen csak Szakács Peter-nek hívok. A Patkány-fivérek egyike. Igazi álom pasi, minden nő titkos vágya, ezért is aggódom picit, hogy talán talál nálam jobbat is. De én nem adom fel és harcolni fogok érte. Ezért is nézem őt minden egyes teiórán. Úgy érzem, hogy ezzel érezetetni tudom a szerelmem, a megbecsülésem, a hűségem, az alázatom és azt, hogy én képes vagyok a következő busszal menni CSAK miatta. Más lány ennyit nem tenne meg érte. Remélem ő is tisztán látja ezt, és azt is, hogy én vagyok számára a legjobb."


Na, ez a rész hogy tetszik??:)



2014. febr. 9. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó! :) Ilyen könyvet kell írni, mert szerintem nagy része emlékekből van, nem? :) Ahogy beleírtad a netet, meg ezeket a mai dolgokat, király. Csak a helyesírási hibákat javítsd ki, az és elé ne tegyél vesszőt, ezek szúrtak szemet így elsőre. Ha kiadnád megvenném :)
2014. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedves tőled!:)
2014. febr. 9. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon klassz, csak így tovább!!! :)
2014. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!