Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet írok. Elolvasnátok és...

Könyvet írok. Elolvasnátok és értékelnétek egy részletet belőle?

Figyelt kérdés

Fantasy történet, fantasy világban. Alakváltókról szól. A főszereplője egy (a könyv elején) 16 éves fiú, akinek családja generációk óta ezekre az alakváltókra vadászik. A család tagjainak közös ismertetőjegyei a hideg, kék szemek, a mogyoróbarna haj, és a mérhetetlen arrogancia, ám ez a fiú (Daemien) fekete hajjal, fekete szemekkel születik, és egyáltalán nem hasonlít sem a szüleire, sem a bátyjára. Az élete mégis akkor vesz gyökeres fordulatot, mikor egy fejvadász elrabolja, és a fiúból egy lesz azok közül az alakváltók közül, akik megölésére egész életében tanították. Hiába érzi úgy, hogy végre otthonra lelt a vérszomjas, lelketlen lények között, marad benne annyi emberség, hogy sosem felejtheti el a múltat, mert az mindig rátalál.


Ez a történet nagyvonalakban. Aki ez alapján úgy gondolja, hogy szeretne nekem segíteni, elolvasni egy részletet az első fejezetből, és építő kritikát írni róla, annak szívesen elküldöm privátban. Jó kimerítő, elemezgetős kritikák előnyben! E-mail címet is írhattok, amire küldhetem. Nagyon sokat jelentene! :)



2014. márc. 3. 15:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem elküldheted, kíváncsi vagyok rá, remélem, tudok is segíteni. :) Elküldheted üzenetben is, de ha túl hosszú, akkor megadom az e-mail címem :)
2014. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nagy vonalakban jó de ennyiből semmi különlegeset nem látok benne, segítenék tanácsokkal és ötletekkel mert van potenciál benne.
2014. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha konkrétan hibára tudsz (bárki) rámutatni, azt szívesen venném. És köszönöm mindenkinek, aki eddig elolvasta. :)
2014. márc. 3. 17:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az alapötlet; biztos jó lesz, annak ígérkezik, írjad!:)
2014. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem küldheted. Az e-mail címemet nem küldeném el nyilvánosan, viszont privátban szívesen leírom
2014. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szívesen elolvasnám :)
2014. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Èn egy csavarokkal teli thrillert írok. Megindító volt ez a kis összefoglalás. Mint sorstársad, szívesen segítenèk.
2014. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Nagyon jó! én is szívesen elolvasnám :)
2014. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
El olvasnám, privátba küldöm az e-mail címemet.
2014. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Priviben küldöm az email címem :)
2014. márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!