Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen karakterek fognak meg...

Milyen karakterek fognak meg titeket leginkább? Milyen típussal tudtok azonosulni?

Figyelt kérdés
Egyfajta kis vizsgálatot fogok elvégezni az oldalon és ismerősökön :)
2014. márc. 25. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Gonosz.
2014. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lelkileg és/vagy testileg sérültek. Akik nem kirakat emberek, de akik nem is villognak a középpontban valami hű de nagy különlegességükkel, mert kirekeszti és megveti őket a társadalom, amiben élnek.
2014. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jó műben van legalább négy különböző karakter (kolerikus, szangvinikus, melankolikus, flegmatikus - bocsi most ezeket nem részletezem. Nézz utána, ha érdekel!), amelyekkel az emberek azonosulni tudnak olvasás közben.

De, hogy a kérdésedre választ adjak, én szeretem, ha a mű főszereplője kolerikus személyiség (optimista, bátor, tevékeny, határozott, magabiztos, stb.), így én az ilyen karakterekkel tudok azonosulni.

:)

2014. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!