Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy könyv sikere valóban a jó...

Egy könyv sikere valóban a jó reklámon múlik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel olvasható, sőt, még érdekesnek is mondható a témája, van benne konfliktus, szerelmi szál, meg ami kell. Ha jó a reklámja, több kel majd belőle? Ismétlem, nem rossz könyv, élvezhető.

2014. ápr. 4. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy ha tényleg egy nagyon jó könyv, akkor előbb-utóbb úgyis híres lesz,de alapvetően igen. Hisz minnél többet reklámozzák, annál többen keresik meg. Ez olyan, hogy itt is ki szokták írni, hogy ajánljanak jó könyveket ebben és ebben a témában. Lehet, hogy van egy könyv ami tökre tetszene, de mivel nem reklámozták, így senki sem ismeri, így senki sem ajánlja, még a létezéséről se tudsz.
2014. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 veronika 1996 ***** válasza:
Természetesen, ha jó egy könyv rekláma több fog elfogyni belőle rövid távon, hiszen a reklám útján értesülnek róla az emberek. Szerintem viszont van olyan, hogy egy könyv, ami nem volt reklámozva hosszabb távon sikeresebb lesz, mert sokaknak tetszik, felkapják stb.
2014. ápr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó bornak nem kell cégér...


Viszont az élvzhető kategória még nem elég.

Egyébként a borító az, ami még fontos... azt végig nézi kell amíg olvasod

2014. ápr. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De a kóstoló azért nem árt. ;)

Ha nincs reklám, akkor is van kritika, könyvajánló, recenzió. Ezt meg el kell érni, vagyis kell küldeni tiszteletpéldányt, recenziós példányt ingyen. Ez is reklám.


De ha csak "olvasható", vagyis közepes, akkor a reklám fogja kiemelni a többi közül, különösen azért, mert a többi közepes, de eladható könyvnek van reklámja, ha ennek nem lesz, eleve hátrányból indul. Itt persze nem az Ulpiusszal való összehasonlításra gondolok, hanem a tisztességes self-marketing és az "elmondtam anyukámnak, hogy van egy könyvem" típusú reklámozásra.

2014. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
erre csak annyit mondanék , hogy amikor Kertész Imre irodalmi Nobel díjat nyert a Sorstalansággal , úgy éreztem , hogy nekem ezt el kell olvasnom , mert akkor nagyon hiányos lesz a műveltségem. Háááát , azt nem mondom hogy nagyot csalódtam, inkább a várakozáshoz képest. Előtte is olvastam már ilyen témájú könyveket, és bizony volt amelyik jobban megfogott elgondolkoztatott, pedig az írójuk egyszerű haláltáborokat megjárt ember volt.
2014. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!