Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter 2. generáció?...

Harry Potter 2. generáció? Szerintetek J. K. Rowling megírja az ő történetüket? Ki tetszik a legjobban? Vélemény Rose Scorpius kapcsolatról? Tudtok jó képeket, blogokat amik erről szólnak?

Figyelt kérdés
Én úúgy szeretném elolvasni az ő történetüket is! De nem fanatikonoba, hanem eredetibe. Sztm tök jó ötlet ez a Weasly-Malfoy kapcsolat, meg a többiek is cukik

#Harry Potter #J.K. Rowling #James Potter #Scorpius Malfoy #Teddy Lupin #Albus Potter #Rose Weasly #Victory Weasly #Liliy Potter #Fred Weasly
2014. ápr. 17. 16:30
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Szerintem nem írja meg, legalábbis ezt nyilatkozta.
2014. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bőven elég volt neki a 7 könyv meg hogy multimilliomos lett belőlük. Nagyon jó lenne egy folytatás, de azt olvastam még régebben, hogy nem akarja folytatni.
2014. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Remélem,hogy nem írja meg. Ne értsetek félre,imádom a Harry Pottert, de még nem láttam olyan esetet amikor jó sült el abból,hogy egy már lezárt történetet újra kezdtek, csak a több pénz miatt.
2014. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Remélem, hogy nem.
2014. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a Harry Potter könyveket, nagyon sokszor elolvastam, nekem olyanok ezek könyvek mintha átlépnék egy másik világba :)

Ennek ellenére én nem lennék kíváncsi a gyerekeik történetére, az már nem lenne olyan. Ez lezáródott a hét kötetben, nem a gyerekek a lényeg.

Inkább olvasnám a könyveket más szemszögekből, pl. Pitonéból, olvasni a gondolatait nagyon érdekes lenne. Kíváncsi lennék, hogy ő hogyan élte meg a hét évet, hogyan csapta be Voldemortot.

Van azonban pár olyan dolog amire kíváncsi lennék a történet folytatásában:

1. Harry további története, amíg eljut az auror parancsnoki állásra és kíváncsi lennék arra is, hogy hogyan vezeti őket

2.Hermione története a Roxfortban amikor a 7.év után vissza megy (mert hármójuk közül csak ő megy vissza)

3.George hogyan dolgozza fel Fred halálát

4.Kíváncsi lennék arra is, hogy McGalagony egyedül vezeti-e a Roxforot vagy Dumbledore festményével

2014. ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha megírná, az elsők között szerezném be, de nem, nem fogja, mert ennek a történetnek vége. JK Rowling a csúcson hagyta abba és szerintem bölcsen döntött.
2014. ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azt mondta, hogy lehet megírja a harry potter enciklopédiát, de lehet, hogy a Pottermore honlappal ez már nem fog megtörténi. Amugy ha ráérsz játszani, akkor a pottermore-on olvasgatsz egy-két sztorit ami nincs benne a könyvbe... Meg szóvo lt arról , hogy Albus korai életéről ír . vagy hogy film lesz belőle.

De a gyerekről nem hiszem, hogy fog írni valaha

2014. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

az a sztori lezárult.

ha folytatná ezt a szálat az olyan lenne,mintha vader halála után ott folytatnák a star warsot,ahol abbamaradt,amikor az elsősorban anakin története.

ezért gondolom a sw folytatása is az univerzumban maradva,de másik idősíkban fog folytatódni,kevésbé,vagy lazán kapcsolódva a 6 filmhez.

rowling is hasonlót lépett,ezért az új sztori visszatér a hp világba,de kb 100 évvel korábbra a legendás lényes kutatót helyezve központba,vagyis teljesen más szál.

a gyerekek sztorijából hiányozna a fő központi téma,amire ki voltak hegyezve a könyvek a potter-voldemort viszály.

ezért ha az ő történetük folytatódna,az szappanopera lenne,limonádé,vagyis értelmetlen.

2014. ápr. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Énis ezekre gondoltam. A más szemszög sztm tök jó lenne. Pitoné télleg érdekes, de én Hermionét is megnézném,vagyis, csak érdekelne milyen mikor egy mugli mgekapja, hogy boszorkány :)
2014. ápr. 23. 19:15
 10/16 anonim ***** válasza:

Engem a hetedik éve érdekelne a Roxfortban, mert hogy ő visszamegy és befejezi az iskolát.

Azért azt megnézném, hogy mit csinál egyedül, meg gondlom hősként tisztelik.

Az annyira nem lehet, érdekes amikor kiderül, hogy boszorkány, elvégre Harry is azt hitte magáról hogy mugli.

2014. ápr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!