Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nagyon idióta kérdés de hátha...

Nagyon idióta kérdés de hátha tud válaszolni valaki. Ismeritek ezt a könyvet? Mi a címe? (LUX az egyik szereplő! )

Figyelt kérdés
Még régen a könyvtárból vettem ki ezt a vastag könyvet, csak vissza kellett vinnem, de most majd meghalok annyira érdekel..:( Több része is van talán. Szép, lányos borítója van, a főszereplője azthiszem Lux, és temetéssel kezdődik mert a csaj szüzen halt meg.Írják hogy fehérrel le van terítve a koporsó meg minden.. ilyenekre emlékszem. Közben talán majd kiderül hogy a lány nem is halt meg, hanem csak megrendezte, hogy elszökhessen a szerelmével, de bonyolult a dolog..remelélem valakinek beugrik, fontos lenne :(

2014. máj. 4. 08:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es ilyen hulye vezeteknevek vannak benne es nagyon gazdagok. A boriton azthiszem fekete van,arany es talan rozsaszin..(?)
2014. máj. 4. 09:17
 2/7 anonim ***** válasza:

Találtam romantikus ufo-ember könyvsorozatott, elvileg a sorozat címe Lux. [link]


Illetve találtam ezt, ahol öngyilkos szüzekről ír a könyv, egyikük Lux. [link]

2014. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom ezeket en is megtalaltam, az ongyilkos szuzeket ismerem is. Kedves toled de sajnos nem ezekre gondoltam:(
2014. máj. 4. 12:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Beírtam a google-ba, hogy Lux szereplő, és az jött kik, hogy Derült égből család. De ez film.
2014. máj. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi segitseget. Szerintem vegig jarom az egesz konyvtarat hatha ott megtalalom :)
2014. máj. 5. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lehet az: Anna Godbersen - Luxe girl
2014. júl. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úristen ezaz jaj nagyon szépen köszönöm!!! :))
2014. aug. 3. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!