Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvek 15-16 éves kamasz...

Könyvek 15-16 éves kamasz lányoknak?

Figyelt kérdés
Nem találok már egy jó könyvet, csak borzalmas és hihetetlenül sablonos szjg utánzatokat. Valami egyedi könyv esetleg, ami nem egy kislány rimánkodásról és a borzalmasan nagy problémáiról szól?

2014. máj. 6. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Hát attól függ.... Én a Hűvösvölgyi sulit nagyon imádtam és ágyáltalán nem SzjG utánzat.... Mondjuk Leiner Laura új könyvei sem hasonlítanak arra..:) De am te nem szeretted a SzjG-t?
2014. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Milyen témában keresel? Amúgy én leginkább a Nővérem húgít tudom ajánlani Jodi Picoult-tól. Ha írsz konkrétumokat akkor talán többet is segíthetek. :)

15/L

2014. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én a fantasy könyveket imádom, mert beleuntam az szjg-be úgy a 7. résznél:D

Chris D'Lacey könyvei

Meg Rossoff- Majd újra lesz nyár

Percy Jackson könyvek

Éhezők viadala

Harry Potter <3

Philip Pullman-Rubin és füst, majd 2 további rész(ilyen krimi az 1800-as években)

Joss Stirling- Lélektársak 1. 2. 3. (ez az egyetlen romantikus, amit olvastam, de imádtam:3 )

2014. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a következő könnyveket:

Emlékek

Titkok

Éjféli bál

Farkasok nemzettsége (am. nem farkasokról szól)

Újra kezdés

2014. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én a Vörös Pöttyös könyveket nagyon szeretem, általában csak ilyen könyveket veszek. Nézz szét, mert rengeteg féle könyvük van: [link]

De a VP-n kívül ajánlani tudom Az éhezők viadala- és a Divergent trilógiát is, mindkettőben belevaló, talpraesett lányok a főhősök, én személy szerint mind a kettőért élek-halok, haha. :)

15/L

2014. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyan könyvet keresnék ami nem feltétlenül suliban játszódik, és mellesleg szeretem ha szarkasztikus, cinikus, és kicsit maró a szöveg, és valami izgalmas dolog van a középpontban, persze szerelemmel. DE köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 8. 18:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Csillagainkban a hiba

Amíg élek

Végzet ereklyéi

HP

Throne of Glass

Beavatott

Lázadó

Hűséges

Éhezők viadala

Lorieni kronikák

2014. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Csitt, csitt sorozatot muszáj elolvasnod!;) egy nap alatt kiolvastam az első kötetét..:D Izgalmas, de van benne szerelem is:) Nagyon ajánlom
2014. jún. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha az szjg-t nem szereted, akkor lehet, hogy Leiner Laura Bábel c. könyve sem tetszene. Bár ez nem sablonos, és nem suliban játszódik. Egy 17 éves lány elmegy egy fesztiválra a barátaival... Van benn egy kis szerelem is. :)
2014. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!