Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket olvassak?...

Milyen könyveket olvassak? Egyszerűen kifogytam és amiket olvasok, nem tetszenek!

Figyelt kérdés

Leírtam egy listára, hogy miket szeretnék még elolvasni, de amikor belekezdtem az Úri muriba vagy A funtinelli boszorkányba, tíz oldal után abbahagytam. Most Fejős Éva Hotel Baliját olvasom, de annyira elcsépelt és nevetséges a sztori, hogy a fejemet fogom kínomban.


Olyat szeretnék olvasni, ahol a két főszereplő egymásba szeret, és csak nagy nehézségek árán jönnek össze; vagy olyat, mint a Szerelmünk lapjai.


20/l


2014. máj. 12. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Rómeó és Júlia :D
2014. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megvolt......
2014. máj. 12. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Marie Lu: Legend- Legenda

Az első 100 oldal kicsit vontatott, de után úgy beindul minden, hogy egyszerűen hihetetlen. Van benne krimi szál is illetve két teljesen ellentétes anyagi körülmények között felnőtt fiatalól szók akik egymásra találnak. Olvasd el mindenképp:D és ne add fel, mert az elején én is majdnem azt tettem,

2014. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el az A tulajdonságok nélküli embert abból jó ide lesz mire kifogyol morélyja
2014. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Donna Tart: A titkos történet
2014. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Darren Shan
2014. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
vavyan fable - varázscsók
2014. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát nem éppen a tipikus szerelmi történet, de szerintem az egyik legjobb könyv a világon.

Andrew Davidson - Vízköpő

Úgy állj neki, hogy első nekifutásra kicsit furcsának tűnik, de ha megtalálod vele a közös hangot, szerintem felejthetetlen könyvélményt tud nyújtani.=)

2014. máj. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
John Green - Csillagainkban a hiba
2014. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!