Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért ilyen népszerű az SZJG...

Miért ilyen népszerű az SZJG és a Csillagainkban a hiba?

Figyelt kérdés

Elkezdtem nézegetni a kérdéseket, de nagyon sok ezekhez kapcsolódik.. Nem akarom leszólni őket, de én nem szeretem ezeket a könyveket. Akik ennyire rajonganak érte el tudnád mondani mi fogta meg őket ennyire ezekben?

22/L



2014. jún. 10. 04:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

8#

Pedig van benne valószerűtlen elem, mégpedig az, hogy a "menő" srác beleszeret a bénácska lányba. Ilyen nincs a mai világban.

14/L

2014. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Én az SZJG-t olvastam. Egészen az 5. kötetig azért olvastam, hogy ,,Történjen már valami lényeges!" . Végülis nekem tetszett a sorozat, bár néha éreztem, hogy esik az IQ-m... :) Egyszerű, de mégis van benne valami ami miatt végig olvasod. Olyan ,,most már tudni akarom, hogy mi lesz a vége" érzés.
2014. jún. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
8%
A SzJG nem egy nagy durranás,de a csillagainkban a hiba (szerintem) fantasztikus könyv! Sok a mondani valója,szomorú,de valós story.Nekem tetszett,nagyon megfogott.Olvastad?
2014. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
A lány egyáltalán nem béna,csak beteg a fiú pedig nem menő (csak 1 lába van)
2014. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs a mai világban. + 14/L


valahogy nem passzol


Hacsak nem Kierkegaard veszett el benned kétlem, hogy ezt 14 évesen meg tudnád ítélni.


Amúgy meglepően sok fiú van olyan lánnyal akit az efféle materialista megközelítéssel mérve hozzá képest sokkal "gyengébbnek" lehetne titulálni.

2014. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Igen, olvastam őket, habár az SZJG-nek csak az első részét.
2014. jún. 11. 22:30
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

én olvastam mind a kettőt

a szjg-ben az fogott meg, hogy magamra ismertem a szereplőkben, voltak olyan élethelyzeteim amik a könyvben is, és párszor az is előfordult, hogy az szjg mutatta meg, hogy mit is kellene tennem. emellett pedig nagyon könnyed olvasmány, szerethető szereplőkkel, és vicces is :)

a csillagainkban a hiba az egyik kedvenc könyvem. én imádom az olyan könyveket, amikben a szereplők minden rossz ellenére is élvezik az életet. Gus és Hazel nem is gondolnak arra, hogy pár nap/hét/hónap/év múlva meghalnak, ők nem félnek a haláltól. és tökre nem úgy élnek, hogy lehet, hogy ez lesz az utolsó napjuk, hanem teljesen átlagosan, és hihetetlenül erősek. na meg persze imádom az olyan könyveket, amiknek van értelmük, és voltak olyan mondatok, amiken pár percig csak gondolkoztam, hogy ez tényleg így van?! általában ezek egy kicsit meg is változtatják a világnézetemet, de természetesen jó irányba :) de a könyv varázsa mégis csak az, hogy egyik pillanatban mosolyogsz a másikban meg sírsz. nem sok könyv képes ám erre :D

16/L

2014. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!