Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A trónok harca könyvekbe...

A trónok harca könyvekbe szeretnék bekapcsolódni. A tv-sorozat 4. évadának vége kb. hol folytatódik a könyvekben? (nem fogom visszamenőleg elolvasni a réebbieket)

Figyelt kérdés
Ha egész pontos választ tudna valaki mondani azt megköszönném.

2014. jún. 13. 19:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a 3. könyvtől kezd, a 3 és 4. évad lefedi, de ha kihagyd a 3.könyvet és a 4. kezdet akkor káosz lesz, első és második évad megegyzik nagyjából a 1-2. könyvel, de utána összevissza és nagyon nagy változások. Én is így tettem, és utólag olvastam el a elejét. A 3. könyvet el kell olvasni, mert tul sokban és nagyban eltér a sorozattól.
2014. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem olvasod ki végig az elsö résztöl,akkor baromira nem fogod érteni...Nincs is semmi értelme a közepétöl kezdeni...De te biztos egy nagyon elfoglalt ember vagy, nem érsz rá ilyenekre mint minden normális ember...
2014. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nem valóban nincs ennyi időm(mint minden normális embernek,kedves utolsó)mjad ha munkanélküli leszek és nem vagyok oda napi 10-11 órát akkor bizonyára majd ráérek több ezer oldalt is olvasni....szóval ugye most a kis Stark elért a hollóhoz,és Tyrion lehentelte az öreget.Ne féltsetek csak mondjátok kb ez merre található a többit megoldom:)Talán még a 3.könyvre rá tudom venni magam az elejétől.
2014. jún. 19. 10:49
 14/14 anonim ***** válasza:

Bran elér a céljához: Sárkányok tánca negyedénél kb. (5. könyv)

Tywin halála: a Kardok vihara vége felé (3. könyv)

2014. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!