Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani könyvet?...

Tudnátok ajánlani könyvet? (több lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok. eddig nem nagyon kötött le az olvasás, de megszereztem stephen chbosky egy különc srác feljegyzései című könyvét. Nagyon tetszett és szeretnék még ilyen jó könyveket olvasni a jövőben is. Meg szeretnélek titeket kérni arra, hogy mutassatok nekem pár jó könyvet, amit érdemes elolvasni ebben a korban.

2014. jún. 17. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb írd le hogy milyen típusuak jönnek be:fantasy vámpír romantikus stb, mert így több százat írhatnék.
2014. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Talán a kaland és a romantikus könyvek kötnek le. legalábbis ezt vettem észre.
2014. jún. 17. 19:38
 3/5 Misa-chan55 ***** válasza:
Mindenféleképpen ajánlom: Cynthia Hand-Angyalsors. (3részes: Angyalsor/Angyalfény/Angyalvágy, és ne ilyedj meg a hosszától mert az első 100oldal után nem bírod letenni) Nekem nagyon megtetszett. Szerelmes, Fantasy és Izgi :)
2014. jún. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Julie Kagawa: Vaskirály

Kerstin Gier: Rubinvörös

Cassandra Clare: Csontváros

mindhárom többrészes :)

2014. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Leiner Laura: Szent Johanna gimi:)

Maggie Stiefvater:Shiver,Linger.Forever :)

Ezeket nagyon imádtam ezért ajánlom neked :)

2014. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!