Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Hunger games-ben szerintetek...

A Hunger games-ben szerintetek mi van a világ többi részével? Oké, hogy Észak-Amerikában körzetek vannak, de pl Európa vagy Afrika?

Figyelt kérdés

2014. jún. 23. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel, minden hoolywood-i filmben Amerika a világ közepe és csak az létezik.


Egyébként a filmben egy fiktív világ van szerintem, ahol nincsenek kontinensek, kvázi van egy földrész egyben és nem Amerika a neve, hanem fogalmam nincs mi. :D

2014. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Panem a neve és leírja, hogy észak amerika romjaira épült
2014. jún. 23. 16:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Panem a világ romjaira épült.Értsd alatta az összes kontinenst.

A történet játszódik a volt Észak Amerika romjain mindössze.

2014. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Panem Észak-Amerika. A 12. körzet majdnem a peremen van, és ahogy leírja a könyv kb Pennsylvania, New York környékén lehet (New York, mint állam.) Nekem az az elképzelésem, hogy ennyi maradt összvissz a világból.
2014. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor a többi részén nincs élet és kész?
2014. jún. 23. 19:46
 6/10 AliceSwan ***** válasza:
Vagy ennyi maradt vagy nem. A történethez nem találta fontosnak, említendőnek az írónő és nem írta bele. Tulajdonképpen annyi lenne az érdekes, hogyha van akkor mért nem szólnak ebbe bele vagy ők sem tudják hogy ott van. Érdekes ezen agyalni, de a történet szempontjából egészen lényegtelen.
2014. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:))
2014. jún. 25. 17:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem máshol csak romok és hamu van, az emberek pedig túl kevesen vannak ahhoz, hogy Észak-Amerikán kívül mást is belakhassanak.
2014. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak Panemben van élet máshol nincs ezt valamikor megemlíti Peeta
2014. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem a többi kontinensre építették az arénákat (végül is nagy terület kellett hozzá, és a körzetekben észrevenneék az emberek ha a két körzet között építgetnének) és ez megmagyarázná, hogy miért olyan változatos. de ez csak saját vélemény,nem biztos, hogy így tervezte az írónő.
2016. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!